balandžio
29 d.
Trečiadienis, 18:00, Kamerinė muzika

Koncertas atšauktas NAUJASIS KOLOSAS

balandžio
29d.

Koncertas atšauktas NAUJASIS KOLOSAS

Trečiadienis, 18:00 / Kamerinė muzika

Vyriausybei paskelbus karantiną Lietuvoje, nuo 2020 M. KOVO 17 D. IKI BALANDŽIO 27 D. Kauno filharmonijos kasa nedirbs. Bilietus į atšauktus koncertus bus galima grąžinti atnaujinus Kauno filharmonijos kasos darbą. Bilietų grąžinimo terminas bus pratęstas atsižvelgiant į karantino laikotarpį.
Jei bilietus pirkote kitose kasose, bilietai bus grąžinami atnaujinus šių kasų darbą.
Jei bilietus įsigijote internetu, prisijunkite prie savo paskyros ir ten atlikite grąžinimo procedūras.
Visų klausytojų prašome supratimo ir kantrybės, informacija bus atnaujinama.

Likime sveiki!

Savo pasakojamaisiais koncertais visame pasaulyje garsėjantis pianistas GINTARAS JANUŠEVIČIUS įkvėpimo semiasi knygose, meno kūriniuose, istoriniuose įvykiuose. Meistriškai supindamas muziką ir pasakojimą jis į koncertų sales pakviečia tiek naujų patirčių ištroškusius melomanus, tiek klasikinės muzikos skeptikus.

Solinėje programoje „Naujasis Kolosas“ G. Januševičius pasakos istorijas iš XIX amžiaus pabaigos ir XX amžiaus pradžios, kai bado ir karų nualinti europiečiai pradėjo masiškai emigruoti į JAV. Niujorke, Čikagoje, Bostone ir kituose miestuose jie rado naujus namus ir prisidėjo prie nuostabios tų miestų kultūrinės mozaikos. Koncerte pianistas skambins Claude’o Debussy, Sergėjaus Rachmaninovo, Vladimiro Horowitzo, Abramo Chasinso, Philipo Glasso ir kitų kompozitorių kūrinius, o jo ašimi taps solinė populiariosios George’o Gershwino „Žydrosios rapsodijos“ versija.

G. Januševičius išgarsėjo 2004 m., tapęs jauniausiu Tarptautinio Monrealio konkurso finalininku. Netrukus jis pasirodė legendinėje Maskvos P. Čaikovskio konservatorijos Didžiojoje salėje, Barselonos „Palau de la Musica Catalana“, Würzburgo rezidencijoje, Monrealio „Wilfrido Pelletier“ salėje, Madrido „Auditorium“, Paryžiaus „Salle Cortot“, Berlyno Kapituliacijos salėje ir kitur. Atlikėjas grojo daugiau nei su 30 orkestrų, solines bei kamerines programas pristatė daugelyje Lietuvos ir Vokietijos miestų, taip pat Niujorke, Vašingtone, Rio de Žaneire, Berlyne, Šendžene, Londone, Paryžiuje, Madride, Romoje, Vienoje, Barselonoje, Stokholme, Tel Avive, Varšuvoje, Dubline, Ciuriche ir kitur.

2017 m. G. Januševičius Klaipėdoje įkūrė didžiausią Baltijos šalyse fortepijono akademiją „Klaipėda Piano Masters“. Joje pianistai mokomi ne tik muzikos atlikimo paslapčių, bet ir kalbėjimo scenoje, įvaizdžio kūrimo, psichologinio pasirengimo, programų kūrimo ir daugelio kitų šiuolaikiniam atlikėjui svarbių dalykų.

Skip to content