kovo
04 d.
Penktadienis, 18:00, Simfoninė muzika

NAUJALIUKAI IR KMSO. SKIRTA UKRAINOS VAIKAMS.

kovo
04d.

NAUJALIUKAI IR KMSO. SKIRTA UKRAINOS VAIKAMS.

Penktadienis, 18:00 / Simfoninė muzika
Bilietai

Šiais metais tradicinį Kauno miesto simfoninio orkestro ir Kauno Juozo Naujalio gimnazijos moksleivių koncertą skiriame Ukrainos vaikams. Šiomis dienomis visi stengiamės prisidėti prie Ukrainos ir jos žmonių palaikymo, tai svarbu ne tik suaugusiems, bet ir mūsų jaunimui, vaikams. Pasitelkdami savo gebėjimus ir talentą, jaunieji gimnazistai nori nusiųsti muzikinį palaikymą savo bendraamžiams Ukrainoje.

Jaunųjų Juozo Naujalio muzikos gimnazijos atlikėjų partnerystė su Kauno miesto simfoniniu orkestru yra labai brangi ir džiugi. Gabiausieji gimnazijos auklėtiniai Kauno filharmonijos scenoje gali pasijusti tikrais atlikėjais, lygiaverčiais profesionalių atlikėjų partneriais, „pasimatuoti“ muzikanto-solisto rūbą. Na, o koncertų publika pirmoji gali susipažinti su ryškiausiomis J. Naujalio muzikos gimnazijos „žvaigždutėmis“ – talentingais tarptautinių konkursų laureatais, įvertinti jų muzikalumą ir artistiškumą.

Šis projektas – išskirtinė galimybė jauniesiems muzikams groti ne tik su savo bendraamžiais, tačiau pirmą kartą koncertą atlikti kartu su profesionaliais orkestro muzikantais. Galimybė būti atrinktiems groti kartu su profesionalais daugeliui paauglių tampa stimulu mokytis ir siekti pačių geriausių rezultatų. Jau ne vienerius metus rengdamas šiuos koncertus Kauno miesto simfoninis orkestras suteikia puikią progą būsiems solistams pajausti darbo su simfoniniu orkestru specifiką. Ir viliasi, kad tai jauniesiems muzikantams padės ateityje siekiant profesinės sėkmės.

„Prisidėti prie jaunosios muzikų kartos ugdymo tikrai puikus jausmas. Šiandien Lietuvoje matome sparčiai mažėjantį profesionalaus muzikanto profesiją besirenkančiųjų skaičių. Kasmet rengdami šį koncertą viliamės, kad tai jaunajai kartai atskleis šios profesijos grožį bei išskirtinumą. Ir galbūt paskatins pasirinkti būtent ją“, – sako orkestro vadovas A. Treikauskas.

Koncerto organizatorius:
KĮ Kauno miesto simfoninis orkestras
Tel. (8 37) 204 589
El. p. kaunosimfoninis@yahoo.com
www.kaunosimfoninis.lt

Viso renginio metu privaloma dėvėti NE ŽEMESNIO KAIP FFP2 LYGIO RESPIRATORIUS ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Skip to content