kovo
01 d.
Penktadienis, 18:00, Koncertas šeimai, Simfoninė muzika

NAUJALIUKAI IR KAUNO MIESTO SIMFONINIS ORKESTRAS

kovo
01d.

NAUJALIUKAI IR KAUNO MIESTO SIMFONINIS ORKESTRAS

Penktadienis, 18:00 / Koncertas šeimai, Simfoninė muzika
Bilietai

Kauno miesto simfoninis orkestras klausytojus kviečia į tradicinį koncertą kartu su jaunaisiais Juozo Naujalio muzikos gimnazijos atlikėjais. Kasmet daugybės šypsenų ir griausmingų ovacijų sulaukiantis pasirodymas šiais metais vėl nudžiugins publiką naujais talentais ir nuoširdžiomis emocijomis.

Jaunųjų Juozo Naujalio muzikos gimnazijos atlikėjų partnerystė su Kauno miesto simfoniniu orkestru yra labai brangi ir džiugi. Gabiausieji gimnazijos auklėtiniai Kauno filharmonijos scenoje gali pasijusti tikrais atlikėjais, lygiaverčiais profesionalių atlikėjų partneriais, „pasimatuoti“ muzikanto-solisto rūbą. Na, o koncertų publika pirmoji gali susipažinti su ryškiausiomis J. Naujalio muzikos gimnazijos „žvaigždutėmis“ – talentingais tarptautinių konkursų laureatais, įvertinti jų muzikalumą ir artistiškumą.

Šis projektas – išskirtinė galimybė jauniesiems muzikams groti ne tik su savo bendraamžiais, tačiau pirmą kartą koncertą atlikti kartu su profesionaliais orkestro muzikantais. Galimybė būti atrinktiems groti kartu su profesionalais daugeliui paauglių tampa stimulu mokytis ir siekti pačių geriausių rezultatų. Jau ne vienerius metus rengdamas šiuos koncertus Kauno miesto simfoninis orkestras suteikia puikią progą būsimiems solistams pajausti darbo su simfoniniu orkestru specifiką. Ir viliasi, kad tai jauniesiems muzikantams padės ateityje siekiant profesinės sėkmės.

 

Koncerto organizatorius:
KĮ Kauno miesto simfoninis orkestras
Tel. (8 37) 204 589
El. p. kaunosimfoninis@yahoo.com
www.kaunosimfoninis.lt

Skip to content