balandžio
02 d.
Sekmadienis, 14:00, Koncertas šeimai

MUZIKINIS SPEKTAKLIS VISAI ŠEIMAI „BAKTERIJA IR MUILAS DŽIAZIUKAS“

balandžio
02d.

MUZIKINIS SPEKTAKLIS VISAI ŠEIMAI „BAKTERIJA IR MUILAS DŽIAZIUKAS“

Sekmadienis, 14:00 / Koncertas šeimai
Bilietai

Atbundant pavasariui, Kauno bigbendas ir Šiuolaikinės intelektualiosios klounados teatro aktoriai pristato naujausią projektą vaikams ir visai šeimai – džiazo spektaklį „BAKTERIJA IR MUILAS DŽIAZIUKAS“.

Pasaulyje tiek daug linksmų istorijų apie princeses, karalius, vilkus ir lapes… Tačiau kas atsitinka, kai į nuotykius netikėtai įsiveržia BAKTERIJA? Ar gali ji pakeisti linksmą pasakos melodiją? O gal paslaptingomis galiomis siekia piktų kėslų?
Tačiau nesijaudinkite: juk kur BAKTERIJA – ten ir MUILAS DŽIAZIUKAS!
Šios nuotaikingos istorijos herojus rytais mums pirmasis ištiesia „labas“. MUILAS DŽIAZIUKAS – protingas, švarus, dainuoja, šoka, o svarbiausia – gyvena nuotaikingo džiazo ritmu! Šis vyrutis tikras priešas piktajai BAKTERIJAI… Tačiau niekada nežinai, kaip gali pakrypti istorija – juk ir bakterijos gali tapti gerosiomis… Ei, žiūrėkite! Viena kaip tik Jums merkia akį iš jogurto indelio!
Kartu su Šiuolaikinės intelektualiosios klounados teatro aktoriais Severina Špakovska, Šarūnu Gedvilu bei Kauno bigbendo muzikantais siautėsime iki paryčių, linksmai dainuodami:
Labas rytas, labas rytas –
Mano veidas jums matytas!
Labas rytas, labas rytas –
Muilas Džiaziukas aš akytas!

Koncerto organizatorius:
Koncertinė įstaiga „Kauno santaka“
E. p. info@kaunosantaka.lt
Tel. +370 643 55 733

Skip to content