balandžio
03 d.
Sekmadienis, 14:00, Koncertas šeimai

MUZIKINIS SPEKTAKLIS VISAI ŠEIMAI. PREMJERA „BAKTERIJA IR MUILAS DŽIAZIUKAS“

balandžio
03d.

MUZIKINIS SPEKTAKLIS VISAI ŠEIMAI. PREMJERA „BAKTERIJA IR MUILAS DŽIAZIUKAS“

Sekmadienis, 14:00 / Koncertas šeimai
Bilietai

Pasaulyje tiek daug linksmų istorijų apie princeses, karalius, vilkus ir lapes… Tačiau, kas atsitinka, kai į nuotykius netikėtai įsiveržia BAKTERIJA? Ar gali ji pakeisti linksmą pasakos melodiją? O gal paslaptingomis supergaliomis siekia piktų kėslų?
Tačiau nesijaudinkite: juk kur BAKTERIJA – ten ir MUILAS DŽIAZIUKAS!

Atidundant siautulingam pavasariui, Kauno bigbendas pristato naujausią premjerą vaikams ir visai šeimai – muzikinį spektaklį „BAKTERIJA IR MUILAS DŽIAZIUKAS“.
Šios nuotaikingos istorijos herojus rytais mums pirmasis ištiesia „labas“. MUILAS DŽIAZIUKAS – protingas, švarus, dainuoja, šoka, o svarbiausia – gyvena nuotaikingo džiazo ritmu! Šis vyrutis tikras priešas piktajai BAKTERIJAI… Tačiau niekada nežinai, kaip gali pakrypti istorija – juk ir bakterijos gali tapti gerosiomis… Ei, žiūrėkite! Viena kaip tik Jums merkia akį iš jogurto indelio!

Kartu su Šiuolaikinės intelektualiosios klounados teatro aktoriais Severina Špakovska, Šarūnu Gedvilu bei Kauno bigbendo muzikantais siautėsime iki paryčių, linksmai dainuodami:

Labas rytas, labas rytas –
Mano veidas jums matytas!
Labas rytas, labas rytas –
Muilas Džiaziukas aš akytas!

Spektaklio trukmė – 1 val.

Koncerto organizatorius:
Koncertinė įstaiga „Kauno santaka“
Tel. +370 37 220385
El. p. info@kaunosantaka.lt
www.kaunosantaka.lt

Informacinis partneris – „Kauno diena“
Partneris – Kauno valstybinė filharmonija

Viso renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Skip to content