balandžio

balandžio

Muzikinis spektaklis BAKTERIJA IR MUILAS DŽIAZIUKAS

Sekmadienis, 12:00 / Koncertas šeimai

Atbundant pavasariui, Kauno bigbendas ir Šiuolaikinės intelektualiosios klounados teatro aktoriai pristato naujausią projektą vaikams ir visai šeimai – džiazo spektaklį „BAKTERIJA IR MUILAS DŽIAZIUKAS“.

Pasaulyje tiek daug linksmų istorijų apie princeses, karalius, vilkus ir lapes… Tačiau kas atsitinka, kai į nuotykius netikėtai įsiveržia BAKTERIJA? Ar gali ji pakeisti linksmą pasakos melodiją? O gal paslaptingomis galiomis siekia piktų kėslų? Tačiau nesijaudinkite: juk kur BAKTERIJA – ten ir MUILAS DŽIAZIUKAS! Šios nuotaikingos istorijos herojus rytais mums pirmasis ištiesia „labas“. MUILAS DŽIAZIUKAS – protingas, švarus, dainuoja, šoka, o svarbiausia – gyvena nuotaikingo džiazo ritmu! Šis vyrutis tikras priešas piktajai BAKTERIJAI… Tačiau niekada nežinai, kaip gali pakrypti istorija – juk ir bakterijos gali tapti gerosiomis… Ei, žiūrėkite! Viena kaip tik Jums merkia akį iš jogurto indelio! Kartu su Šiuolaikinės intelektualiosios klounados teatro aktoriais – Severina Špakovska, Šarūnu Gedvilu – bei Kauno bigbendo muzikantais siautėsime iki paryčių, linksmai dainuodami:
Labas rytas, labas rytas –
Mano veidas jums matytas!
Labas rytas, labas rytas –
Muilas Džiaziukas aš akytas!

Koncerto organizatorius:
Koncertinė įstaiga „Kauno santaka“
El. p. info@kaunosantaka.lt
Tel. +370 37 220 385