spalio
03 d.
Sekmadienis, 14:00, Koncertas šeimai

MUZIKINĖ POPIETĖ VISAI ŠEIMAI „ŽVAIGŽDŽIŲ KARŲ SIUITA“

spalio
03d.

MUZIKINĖ POPIETĖ VISAI ŠEIMAI „ŽVAIGŽDŽIŲ KARŲ SIUITA“

Sekmadienis, 14:00 / Koncertas šeimai
Bilietai

Jaunuosius „Žvaigždžių karų“ gerbėjus ir jų tėvelius kviečiame į koncertą visai šeimai, kuriame skambės šio kino muzikos kūrėjo Johno Williamso kompozicija – „Žvaigždžių karų siuita“, atliekama Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro, diriguojant Karoliui Variakojui, o koncertą ves muzikologė Laima Slepkovaitė.

Jau ne vienos kartos žiūrovai yra tapę kino sagos „Žvaigždžių karai“ gerbėjais. Garsaus fantastinio filmo dalys pradėtos rodyti 1977 m. ir iki šių dienų vis filmuojamos naujos serijos.

Šios nesibaigiančios epopėjos muzikos autorius, amerikiečių kompozitorius ir dirigentas Johnas Williamsas yra vienas garsiausių kino muzikos kūrėjų pasaulyje. Jis sukūrė garso takelius ir tokiems garsiems filmams kaip „Šindlerio sąrašas“, „Nasrai“, „Juros periodo parkas“, „Vienas namuose“ ir „Vienas namuose. Pasiklydęs Niujorke“, taip pat pirmiesiems trims „Hario Poterio“ filmams. Parašė muziką net ketverioms olimpinėms žaidynėms. J. Williamsas yra pelnęs penkis „Oskaro“, keturis „Auksinio gaublio“, septynis BAFTA ir 21 „Grammy“ apdovanojimus.

„Žvaigždžių karams“ parašytos muzikos trukmė – daugiau kaip 18 valandų, kompozitorius sukūrė apie 50 temų – tai unikalus reiškinys kino muzikos pasaulyje. JAV Kongreso biblioteka išsaugojo „Žvaigždžių karų“ garso takelį Nacionaliniame įrašų registre kaip „kultūriškai, istoriškai ir estetiškai svarbų“ kūrinį.

Įėjimas į Kauno valstybinėje filharmonijoje vykstančius renginius tik su Galimybių pasu, ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu arba kitais Galimybių paso kriterijų atitikimą įrodančiais dokumentais (vaikams iki 16 m. amžiaus negalioja). Viso renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Skip to content