spalio
22 d.
Sekmadienis, 14:00, Koncertas šeimai

MUZIKINĖ POPIETĖ VISAI ŠEIMAI „ŽIOGŲ SMUIKELIAI“

spalio
22d.

MUZIKINĖ POPIETĖ VISAI ŠEIMAI „ŽIOGŲ SMUIKELIAI“

Sekmadienis, 14:00 / Koncertas šeimai
Bilietai

Kauno styginių kvartetas ir aktorė Inesa Paliulytė pristato muzikinę popietę visai šeimai „Žiogų smuikeliai“, kurioje klausysitės nuotaikingos lietuvių kompozitorių muzikos, girdėsite lietuvių liaudies pasakas bei rinktinius eilėraščius. Šoksite, juoksitės, nustebsite, plosite, trypsite, plasnosite! Na, o atlikėjai šėls kartu su jumis!

Kauno styginių kvartetas dažnai rengia ne tik popietes šeimai, bet ir edukacijas vaikams mokyklose ir darželiuose, nes nuo mažens skatinamas kūrybiškumas sužadina smalsumą bei domėjimąsi meno pasauliu. „Muzika – vaiko emocijų kamertonas. Vaikai girdi, jaučia, muzikuoja kartu, ir pamilsta muziką visam gyvenimui!“ – teigia kvarteto nariai.

Kvartetui talkinanti aktorė, režisierė, teatro pedagogė, dramaturgė, Auksinio scenos kryžiaus laureatė I. Paliulytė turi didžiulę patirtį dirbdama su vaikais. Ji sako: „Labiausiai pasaulyje myliu vaikus, nes…su jais NENUOBODU!“

Nuo 1981 m. koncertuojantis KAUNO STYGINIŲ KVARTETAS yra vienas svarbiausių klasikinės muzikos ansamblių Kaune. Ansamblis surengė daugiau nei 2700 koncertų įvairiose salėse ir festivaliuose Lietuvoje, reprezentavo aukštą Lietuvos kamerinio muzikavimo kultūrą užsienyje. Per daugiau nei 40 metų kvartetas savo repertuare sukaupė daugiau kaip 500 kūrinių – nuo klasikų, XIX, XX a. kompozitorių iki šiuolaikinių opusų. Kauno styginių kvartetas yra atlikęs daugybę lietuvių autorių, o ypač kauniečių kompozitorių, su kuriais bendradarbiauja jau daugelį metų, kūrinių premjerų. Kolektyvas už nuopelnus Lietuvos kultūrai ir menui įvertintas Lietuvos Respublikos Vyriausybės premija.

Aktorė I. PALIULYTĖ teatre sukūrė daugiau nei 70 vaidmenų. Ji – taip pat viena iš teatro mokyklėlės prie Nacionalinio Kauno dramos teatro „Mano teatras“ įkūrėjų ir pedagogių. 1999–2002 m. TV3 televizijoje sukūrė ir vedė laidą vaikams „Ryto Tra lia lia“. I. Paliulytė publikuoja pasakas vaikams, kuria ir režisuoja įvairius projektus vaikams bei suaugusiems, veda teatro dirbtuves Lietuvos pedagogams, skaito paskaitas, rašo straipsnius, yra pelniusi ne vieną apdovanojimą.

Skip to content