lapkričio
15 d.
Sekmadienis, 14:00, Koncertas šeimai

Dėmesio!!! Koncertas nukeliamas į 2021 m. sausio 17 d. MUZIKINĖ POPIETĖ VISAI ŠEIMAI „TRYS PARŠIUKAI“

lapkričio
15d.

Dėmesio!!! Koncertas nukeliamas į 2021 m. sausio 17 d. MUZIKINĖ POPIETĖ VISAI ŠEIMAI „TRYS PARŠIUKAI“

Sekmadienis, 14:00 / Koncertas šeimai
Bilietai

Dėmesio!!! Koncertas nukeliamas į 2021 m. sausio 17 d. Įsigyti bilietai galioja.

Kitą kartą gyveno trys paršiukai – trys broliai. Visi vieno ūgio, rubuiliai, rausvi, su vienodom, linksmai užsirietusiom uodegytėm. Net jų vardai buvo panašūs: Nif Nifas, Nuf Nufas ir Naf Nafas…

Tikriausiai dažnas puikiai prisimena linksmą, o kartu intriguojančią bei pamokančią istoriją apie šių brolių nuotykius ir juos užklupusius sunkumus bei išbandymus. Tačiau greičiausiai retas yra girdėjęs, kaip šią istoriją pasakoja simfoninis orkestras. Būtent dėl to, Kauno simfoninis orkestras ir nusprendė šią pasaką papasakoti kiek kitaip. Nuotaikingą istoriją jis pripildys muzikos garsais, kurie tiek mažam, tiek dideliam leis pasijusti šios pasakos dalimi, ir kartu su jos personažais pasinerti į nesibaigiančių nuotykių verpetą.

Muzikinė pasaka skirta ne tik mažiesiems žiūrovams, bet ir jų tėveliams ir net seneliams. Nukeliaukite pas Nif Nifą, Nuf Nufą ir Naf Nafą, ir visi kartu iš arti pamatykite bei išgirskite, kaip gi broliams sekėsi susidoroti su užklupusiais sunkumais. Galbūt ir Jūs išgirsite naudingų patarimų bei pasimėgausite simfoninio orkestro atliekama gyva muzika.

Koncerto organizatorius – KĮ Kauno miesto simfoninis orkestras
Tel. 8 (37) 204 589
El. p. info@kaunosimfoninis.lt
Daugiau: www.kaunosimfoninis.lt

Skip to content