spalio
11 d.
Sekmadienis, 14:00, Koncertas šeimai

Muzikinė popietė visai šeimai „Trimito skrydis“

spalio
11d.

Muzikinė popietė visai šeimai „Trimito skrydis“

Sekmadienis, 14:00 / Koncertas šeimai
Bilietai

Pirmoji pučiamųjų instrumentų orkestro muzikinė pasaka „Trimito miestas“ pernai sulaukė net 7000 žiūrovų. Buvo surengti 23 spektakliai įvairiuose Lietuvos miestuose.

Muzikinėje pasakoje „Trimito miestas“ jaunieji žiūrovai ir klausytojai buvo supažindinami su įvairiais muzikos instrumentais, jų skleidžiamais garsais ir išvaizda. Naujajame spektaklyje „Trimito skrydis“ vaikai bus supažindinami su pasaulio muzika. Salė virs lėktuvu, o žiūrovai – jo keleiviais.

„Šiame spektaklyje norime parodyti, kokia spalvinga, kokia įvairialypė ir plati yra pasaulinės muzikos paletė, – pasakoja režisierė B. Mar. – Dar prieš spektaklį veiksmas primena keleivių įlaipinimą į lėktuvą. Įleidžiantys į salę tikrina keleivių bilietus, prie durų sukiojasi stiuardesės, įrengtas patikros postas, kabo užrašas „Trimito oro linijos“. Žiūrovams renkantis, pasigirsta garso įrašai, kokius įprastai girdime tik oro uostuose: „Dėmesio dėmesio, keleivis Mr…., skrendantis lėktuvu „Trimito miestas“ – Madagaskaras, prašome skubiai prieiti prie aštuonioliktų vartų“ ir pan.“

Muzikinis „Trimito oro linijų“ lėktuvas drauge su spektaklio žiūrovais pirmąsyk leidžiasi į neįprastą skrydį aplink Žemę. Drauge su skrydžiui diriguojančiais muzikinio lėktuvo pilotais Rainaru ir Vizaru bei stiuardesėmis, jie apkeliauja pasaulio žemynus ir šalis, išgirsta įvairių kraštų muziką, pasiekia tolimąją Antarktidą ir net Mėnulį. Ieškoję kur gyvena vėjas, sapnai ir mintys keliautojai sugrįžta namo į Žemę ir supranta, koks nuostabus yra mūsų gimtasis kampelis.

Skip to content