gruodžio
13 d.
Sekmadienis, 14:00, Koncertas šeimai

KONCERTAS ATŠAUKIAMAS! Muzikinė popietė visai šeimai – miuziklas „Sidabrinis Ežerinis“

gruodžio
13d.

KONCERTAS ATŠAUKIAMAS! Muzikinė popietė visai šeimai – miuziklas „Sidabrinis Ežerinis“

Sekmadienis, 14:00 / Koncertas šeimai
Bilietai

Koncertas atšaukiamas!

Dėl bilietų grąžinimo kreipkitės iki gruodžio 23 d. I-V 10-17 val. tel. 8 614 79 197. Kauno valstybinės filharmonijos kasa karantino metu nedirbs.
Jei bilietus įsigijote internetu, prisijunkite prie savo “Tiketa.lt” paskyros ir ten atlikite grąžinimo procedūras iki gruodžio 23 d.
Jei bilietus pirkote kitose “Tiketos” kasose, tai bilietus grąžinti galite būtent toje “Tiketos” kasoje, kurioje įsigijote iki gruodžio 23 d.

 

Vaidos Striaupaitės-Beinarienės miuziklas „Sidabrinis Ežerinis“ Aldonos Liobytės stilizuotos lietuvių pasakos „Ežerinis“ motyvais

Kompozitorė Vaida Striaupaitė-Beinarienė sukūrė miuziklą „Sidabrinis Ežerinis“ pagal Aldonos Liobytės stilizuotą pasaką. Šio kūrinio pagrindinė mintis dabar yra labai aktuali ir skatina susimąstyti – apie laiką, kurį mes skiriame savo artimiausiems žmonėms, apie vaiko ištvermę ir drąsą, apie kantrybę, užsibrėžtą tikslą ir atkaklumą jo siekiant. Kartu pasaka „Ežerinis“ kupina vandens pasaulio paslapčių, ryškių spalvų ir įdomių bei nuotaikingų personažų.

„Kažin kur, labai toli, gal net prie Siesarties ežero, gyveno berniukas, Ežeriniu pramintas. Mat kur buvęs, kur nebuvęs jis vis vandens laikėsi, tarytum kas jį būtų apžavėjęs. Mama vis baiminosi, kad vaiko į gelmę neįtrauktų Vandenė. Bet nei vėjai nupūtė, nei banga nuplukdė, nei Vandenė įtraukė, tik iškeliavo berniuko tėveliai svetur duonos pelnytis, Ežerinį palikę vieną prie ežero…“ O norėdami sužinoti, kaip sekėsi Ežeriniui ir kuo pasaka baigėsi, turėsite ateiti į koncertą visai šeimai!

Skip to content