kovo
05 d.
Sekmadienis, 14:00, Koncertas šeimai

MUZIKINĖ POPIETĖ VISAI ŠEIMAI „KAI SKAMBA BŪGNAI“

kovo
05d.

MUZIKINĖ POPIETĖ VISAI ŠEIMAI „KAI SKAMBA BŪGNAI“

Sekmadienis, 14:00 / Koncertas šeimai
Bilietai

Perkusininkas GEDIMINAS MAČIULSKIS profesionaliai tyrinėja Vakarų Afrikos būgnų muziką ir populiariausią afrikietišką instrumentą džembę (djembe), juo groja daugiau kaip dešimt metų. Muzikantas nuolatos vyksta į kūrybines stažuotes Afrikoje. Jis yra puikus edukatorius ir muzikinių ritminių žaidimų kūrėjas. Didžiausia G. Mačiulskio svajonė – kad kiekvienas vaikas Lietuvoje susipažintų su būgnais ir pamiltų muziką. Kauno filharmonijos scenoje jis pristatys įvairių pasaulio kraštų būgnus ir savo mylimiausią būgną iš Afrikos – džembę.

Perkusininkas ir muzikos instrumentų meistras VYTAUTAS ŠVAŽAS jau daugiau kaip 15 metų gamina ir restauruoja instrumentus. Apie save jis juokaudamas sako: „Groti pradėjau tada, kai pasidariau pirmąjį būgną. Baigiau VGTU Kelių ir geležinkelių inžineriją ir ansamblio „Subtìlus“ muzikos akademiją.“ Meistras pristatys įvairių šalių muzikos instrumentus ir papasakos apie jų kilmę.

Visų atėjusių laukia nuostabi pažintis su tikrai paslaptingais – mušamaisiais – instrumentais!

 

Koncerto metu galima apžiūrėti Kauno filharmonijos Mėlynojoje fojė vasario 23–kovo 12 dienomis veikiančią  tapytojo Gintauto Vaičio akvarelės darbų parodą  „Susitikimai“.

Skip to content