spalio
16 d.
Sekmadienis, 14:00, Koncertas šeimai

MUZIKINĖ POPIETĖ VISAI ŠEIMAI „APIE MUZIKĄ RIMTAI IR NERIMTAI“

spalio
16d.

MUZIKINĖ POPIETĖ VISAI ŠEIMAI „APIE MUZIKĄ RIMTAI IR NERIMTAI“

Sekmadienis, 14:00 / Koncertas šeimai
Bilietai

Apie muziką, jos žanrus, atlikimo subtilybes jums vaizdžiai papasakos ir padainuos du klasikinio žanro charizmatiški atlikėjai, Lietuvos ir tarptautinių konkursų laureatai, dainininkai Austėja Lukaitė (sopranas) ir Edgaras Davidovičius (tenoras). Išgirsime lietuvišką ir užsienio operą, liaudies dainą, miuziklą, operetę. Gyvo susitikimo metu bendrausime, mokysimės taisyklingai kvėpuoti, žaisime ir dainuosime kartu. Nuotaikingai ir suprantamai bus pristatyta mitais apipinta rimtoji muzika. Koncerte fortepijonu skambins Lietuvos teatro ir muzikos akademijos koncertmeisterė pianistė Gražina Zalatorienė.
Tai bus puiki galimybė vaikams ir tėveliams susipažinti su klasikine muzika ir dainomis ir drauge maloniai ir turiningai praleisti laiką.

Solistas EDGARAS DAVIDOVIČIUS bendradarbiauja su Lietuvos nacionaliniu simfoniniu, Lietuvos valstybiniu simfoniniu, Šv. Kristoforo kameriniu, „Musica Humana“, Vilniaus kameriniu, Šiaurės Čekijos filharmonijos orkestrais. Jis yra pelnęs ne vieną pergalę įvairiuose dainininkų konkursuose: 2013 m. I vietos laureatas tarptautiniame dainininkų konkurse „Bruna Spiler“ (Juodkalnija); 2014 m. konkurso Stasio Baro premijai laimėti laureatas (Lietuva); 2015 m. tarptautinio dainininkų konkurso „Oper Oder Spree“ stipendijos laimėtojas (Vokietija); 2016 m. tarptautinio dainininkų konkurso „Jantarnij Solovej“ diplomantas (Rusija); 2017 m. tarptautinio dainininkų ir dirigentų konkurso „EMA“ aukščiausio apdovanojimo „Beethoveno premijos“ laimėtojas (Čekija). 2013–2017 m. iš eilės apdovanotas LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės padėkos raštais už tarptautinius pasiekimus.

AUSTĖJA LUKAITĖ yra profesionali dainininkė ir aktorė. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje baigusi dainavimą, ji aktyviai koncertuoja Lietuvoje ir užsienyje, miuzikle „Paryžiaus katedra“ atlieka pagrindinį Esmeraldos vaidmenį. Žiūrovams A. Lukaitė pažįstama iš serialuose „Rimti reikalai“ ir „Prakeikti“ sukurtų vaidmenų, „Domino“ teatro pastatymų, tarp kurių – itin mėgstamas spektaklis „Primadonos“. Ji taip pat dalyvavo LRT projektuose „Šok su žvaigžde“ ir „Aš – laidos vedėjas“.
Pianistė GRAŽINA ZALATORIENĖ – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dėstytoja, koncertmeisterė, tarptautinių konkursų laureatė, aktyviai koncertuoja Lietuvoje ir užsienyje. G. Zalatorienė dalyvavo „Triumfo arkos“ projekte, festivaliuose „Sugrįžimai“, „Tytuvėnų festivalis“, „Aukštaitijos vargonų muzikos“, „Visagino pavasario muzika“ ir kt. Atlikėja kartu su dainininkais buvo pakviesta dalyvauti tarptautiniuose konkursuose Vienoje, Taline, Rygoje, Sankt Peterburge. Pianistės repertuare – Lietuvos ir užsienio kompozitorių kūriniai.

Skip to content