kovo
15 d.
Sekmadienis, 14:00, Koncertas šeimai

KONCERTAS ATŠAUKIAMAS! MUZIKINĖ PASAKA VISAI ŠEIMAI „KAIP PRINCAS KARALAITĘ IŠVADAVO“

kovo
15d.

KONCERTAS ATŠAUKIAMAS! MUZIKINĖ PASAKA VISAI ŠEIMAI „KAIP PRINCAS KARALAITĘ IŠVADAVO“

Sekmadienis, 14:00 / Koncertas šeimai
Bilietai

Atsižvelgiant į LR Vyriausybės sprendimą dėl koronaviruso pandemijos, Kauno valstybinė filharmonija atšaukia  koncertą.
Klausytojai bilietus į šiuos koncertus gali grąžinti nuo kovo 17 d. iki balandžio 10 d. ten, kur juos įsigijo, t. y. jei bilietus įsigijote internetu, prisijunkite prie savo paskyros ir ten atlikite grąžinimo procedūras, jei pirkote kasose, tai bilietus grąžinti galėsite būtent toje kasoje, kurioje įsigijote.
Visų klausytojų prašome supratimo ir kantrybės, informacija bus atnaujinama.

 

Karalystėje – toli toli, už devynių kalnų ir devynių jūrų – išaušo rytas. Tekėjo auksinė saulė, apsupta mažyčių debesėlių. Ta diena turėjo būti ypatinga – visi ruošėsi pokyliui, kuriame karalius turėjo pirmą kartą pristatyti savo dukterį, gražuolę karalaitę. Visi sujudo, sukruto: tarnai gražino rūmus, valė, plovė ir blizgino kiekvieną kampelį, freilinos matavosi sukneles. O karalaitė svajojo sėdėdama savo prašmatniame kambaryje. Ji svajojo apie princą, kaip jie šoks ir suksis pokylių salėje. Tačiau, o siaube, savo piktų kėslų turėjo ir blogoji fėja. Padedama mažų, nedorų, piktų gnomų – nykštukų, ji pagrobė karalaitę prieš pat pokylį. Visi labai nusiminė, verkė ir liūdėjo kiekvienas pilies gyventojas, didelis ir mažas. Verkė ir liūdėjo mylimos princesės ne tik žmonės, bet ir gamta. Karalaitė buvo labai miela mergaitė, mėgo bėginėti po mišką, užkalbinti žvėrelį, pamatyti drugelį, pasidžiaugti kiekvienu lapeliu. Dangus irgi liūdėjo. Prapliupo lyti.
Karalius vis galvojo ir galvojo, kas galėtų pagelbėti ir išvaduoti jo mylimiausią dukterį. Nauja diena atnešė gerų minčių. Į pagalbą atskubėjo geroji gretimos karalystės Drugelių fėja. Atskrisdama Drugelių fėja išpranašauja, kad kitoje karalystėje gyvenantis princas galėtų karalaitę išvaduoti. Princas ryžtingai ruošiasi į pavojingą kelionę pas Piktąją fėją ir jos pagalbininkus nedorus nykštukus.
Po nuožmios kovos princas išvaduoja karalaitę ir pergalingai atjoja. Karalius iš džiaugsmo juokiasi ir prižada karalaitę jos nugalėtojui. Jie iškelia prabangiausias visoje apylinkėje vestuves. Sutiktuvės, vestuvės trunka visą savaitę. Iš laimės šoka visi, dideli ir maži, jauni ir seni. Jie šoka, linksminasi ir džiūgauja.

Skip to content