vasario
29 d.
Šeštadienis, 17:00, Pramoginė muzika

MUZIKA ne tik PUČIA

vasario
29d.

MUZIKA ne tik PUČIA

Šeštadienis, 17:00 / Pramoginė muzika
Bilietai

Penktą kartą klausytojų laukia susitikimas su projektu MUZIKA ne tik PUČIAmiesiems, kuris muzikos klausytojus pasitiks spalvinga ir netikėta programa. Kokie netikėti šios programos akcentai? Tai – efektingi ir melodingi kūriniai, kurie skambės netradicine sudėtimi. Tikrai žinome, kad tokių kūrinių versijų jums neteko ir artimiausiu metu neteks išgirsti. Tai Friedricho Guldos koncerto violončelei ir pučiamųjų orkestrui fragmentai – skambantys su roko prieskoniais, švelni Edwardo Elgaro meilės daina (Salut d’amour), kurios melodiją ves smuikų ansamblis, ugningas Manuelio de Falla „Ispaniškas šokis“ ar visai netikėtas birbynės ir pučiamųjų instrumentų orkestro aljansas, kuris išskleis Alvydo Remesos „Melodiją“.

Tokius netikėtus skambesius atspindi ir koncerto kryptis, nes greta orkestrinių kompozicijų, kurioms reikalinga meistrystė ir veržlumas, bus atlikti kūriniai su solistais. Tokiu būdu „Ąžuolynas“ draugaus su smuikais, gitara, klarnetu, birbyne, violončele ir balsu. Penktą kartą vykstantis projektas lieka ištikimas gimusiai iniciatyvai su orkestru kviesti muzikuoti Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos jaunuosius atlikėjus, tačiau šiemet pasipildys ir Kauno 1-osios vaikų muzikos mokyklos bei Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos pajėgomis. Jaunuosius muzikus į sceną palydės du dirigentai. Tai – nuo šio projekto pradžios dalyvaujantis Jonas Janulevičius ir Kauno pučiamųjų instrumentų orkestro „Ąžuolynas“ dirigentas Giedrius Vaznys, koncertą ves Justė Jankauskaitė.
Šiemet koncerto MUZIKA ne tik PUČIAmiesiems programoje girdėsime kūrinius ir iš ankstesnių metų koncertų, todėl koncertas įgis kaleidoskopinę prasmę.

Organizatorius
Koncertinė įstaiga „Kauno santaka“
Tel. +370 37 220 385
El. p. daiva.morkunaite@kaunosantaka.lt
http://www.kaunosantaka.lt

Skip to content