sausio
22 d.
Šeštadienis, 15:30, Vokalinė muzika

MUZIKA ART DECO

sausio
22d.

MUZIKA ART DECO

Šeštadienis, 15:30 / Vokalinė muzika

Dėmesio! Laisvų vietų į renginius nebėra, registracija stabdoma.

Pakeliui į didįjį „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ atidarymą, kviečiame užsukti į Kauno valstybinę filharmoniją! Buvusiuose Teisingumo rūmuose įsikūrusi filharmonija garsėja ne tik įspūdingu pastato interjeru, bet ir čia reziduojančiu Kauno valstybiniu choru, kuris Europos kultūros sostinės svečiams ruošia ypatingą programą. O, kad apsilankymas filharmonijoje būtų dar įspūdingesnis, Kauno valstybinis choras klausytojus sutiks gražiausioje filharmonijos erdvėje – kolonadoje, išsiskiriančioje tautiškais art deco elementais ir nuostabiais vitražais.

Renginys vyks tris kartus per dieną: 15.30 val., 16.30 val. ir 17.30 val. Tad išsirinkite Jums patogiausią laiką atvykti! Renginio trukmė 30 min.

Renginys nemokamas, bet būtina išankstinė registracija el. paštu lina@kaunofilharmonija.lt, nurodant dalyvio vardą, pavardę, telefono numerį ir į kelintos valandos renginį registruojatės.

Renginys „Muzika art deco“ yra „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ programos dalis.

Įėjimas į Kauno valstybinėje filharmonijoje vykstančius renginius tik su Galimybių pasu, ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu arba kitais Galimybių paso kriterijų atitikimą įrodančiais dokumentais (vaikams iki 16 m. amžiaus negalioja). Viso renginio metu privaloma dėvėti NE ŽEMESNIO KAIP FFP2 LYGIO RESPIRATORIUS ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

 

Skip to content