sausio
27 d.
Penktadienis, 18:00, Simfoninė muzika

MOZARTO MUZIKOS EFEKTAS

sausio
27d.

MOZARTO MUZIKOS EFEKTAS

Penktadienis, 18:00 / Simfoninė muzika
Bilietai

Šio vakaro koncerte gražiai dera XVIII a. Austrijos sūnaus Wolfgango Amadeus Mozarto ir XX a. mūsų tautiečio Juliaus Juzeliūno muzika. Lietuvos kameriniam orkestrui diriguoja užsienio scenose sėkmingai pasirodantis MARTYNAS STAKIONIS, studijavęs Hamburge ir Antverpene, daug dėmesio skiriantis operos žanrui ir stambios formos muzikos veikalams. Dirigentas yra pasirodęs įvairiuose tarptautiniuose festivaliuose Vokietijoje, Šveicarijoje, Čekijoje, dirbo su tokiais kolektyvais kaip „Kremerata Baltica“, Vienos, Mozarteumo, Hamburgo, Baltijos jūros filharmonijos, Lietuvos nacionalinis ir valstybinis simfoniniai ir kiti orkestrai.

Jaunosios kartos vilnietė smuikininkė IEVA PRANSKUTĖ, būdama šešerių, jau griežė kaip solistė su Lietuvos kameriniu orkestru (LKO). Dabar ji kaip solistė ir kamerinės muzikos atlikėja koncertuoja daugelyje Europos valstybių, Indijoje, Kinijoje, yra griežusi solo su Šv. Kristoforo, Kauno simfoniniu, LKO, „Wiener Mozart Orchester“, „Imperial Orchester“, „Junge Philharmonie Wien“ orkestrais. Smuikininkė dalyvauja įvairiuose muzikiniuose projektuose, festivaliuose, yra sero Yehudi Menuhino organizacijos „Live Music Now“ atlikėja.

Violončelininkas iš Kroatijos MISLAVAS BRAJKOVIĆIUS yra daugelio tarptautinių konkursų laureatas, dalyvauja įvairiuose festivaliuose (Amsterdamo violončelės bienalė, Štirijos kamerinės muzikos, „Loisiarte“, ISA, „Wien Modern“, Dubrovniko vasaros). M. Brajkovićius yra koncertavęs tokiose koncertų salėse, kaip „Wiener Musikverein“, „Wiener Konzerthaus“, V. Lisinski (Kroatija), „Sir Mutha“ (Indija), „ORF Radiokulturhaus“ ir kitose.

Skip to content