rugsėjo
20 d.
Pirmadienis, 18:00, Kiti renginiai

MENDELSSOHN PIANO TRIO

rugsėjo
20d.

MENDELSSOHN PIANO TRIO

Pirmadienis, 18:00 / Kiti renginiai
Bilietai

Smuikininkė Nadia Kalmykova (Rusija-Norvegija), pianistė Monika Mašanauskaitė ir violončelininkė Loukia Loulaki (Graikija) – Vienos (Austrija) menų universiteto, 2019 m. „QS World University Rankings“ reitinguojamo 1-oje vietoje, magistrantės. Atlikėjos nuolatos pasirodo konkursuose bei festivaliuose visoje Europoje. Muzikantės susibūrė atlikti garsųjį F. Mendelssohno fortepijoninį trio Nr. 1 d-moll. Koncerto metu taip pat girdėsite M. Mašanauskaitę fortepijonu atliekant solo kūrinius bei N. Kalmykovą su L. Loulaki grojant duete.

2016 m. N. KALMYKOVA ir L. LOULAKI įkūrė styginių kvartetą, su kuriuo sėkmingai pasirodė ir laimėjo prizines vietas konkursuose „Prague Spring International Music Competition“ (2021, Čekija), „Ysaye International Music Competition“ (2021, Belgija), „mdw great talent award“ (2021 Austrija), „Szymanowski International Music Competition“ (2018, Lenkija), taip pat „Artis Quartet Prize“ „Internarional Summer Academy“ (2018, Austrija). Atlikėjos su šiuo ansambliu yra pasirodžiusios garsiausiose Austrijos salėse, tokiose kaip „Wiener Musikverein“, „Vienna Konzerthaus“, taip pat ir nacionaliniame Austrijos radijuje „ORF RadioKulturhaus“.

Pianistė M. MAŠANAUSKAITĖ yra daugybės tarptautinių konkursų laureatė ir nugalėtoja, taip pat jau prestižiniu tapusio tarptautinių meistriškumo kursų bei festivalio „Kaunas Piano Fest“ meno vadovė ir įkūrėja. Pianistė yra pasirodžiusi Edinburgo „Fringe“, Katalonijos „Classica Al Racode la Calma“ festivaliuose, koncertavo Velso Princo Čarlzo dvare „Dumfries house“ bei „Metrowine“ steigėjo Patricko Baugiero vasaros rezidencijoje Prancūzijoje. Atlikėja yra laimėjusi konkurso „Lamond Prize“ premiją, 3-ąją vietą „Bamber Galloway“ konkurse ir 1-ąją Elgino pianistų konkurse Škotijoje. Už pasiekimus muzikos srityje M. Mašanauskaitei įteikti Lietuvos Respublikos Prezidentų Dalios Grybauskaitės ir Valdo Adamkaus padėkos raštai. Pianistė yra „Kaunas 2022 – Europos kultūros sostinė“ ambasadorė, šiemet laimėjo konkurso „Kitas 100“ stipendiją, skiriamą gabiausiems Lietuvos studentams.

Koncerto organizatorius – Monika Mašanauskaitė
www.monikapianiste.com

Įėjimas į Kauno valstybinėje filharmonijoje vykstančius renginius tik su Galimybių pasu, ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu arba kitais Galimybių paso kriterijų atitikimą įrodančiais dokumentais (vaikams iki 16 m. amžiaus negalioja). Renginių metu rekomenduojame dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Skip to content