liepos
16 d.
Sekmadienis, 17:00, Simfoninė muzika

MEISTRŲ INTERPRETACIJOS

liepos
16d.

MEISTRŲ INTERPRETACIJOS

Sekmadienis, 17:00 / Simfoninė muzika
Bilietai

Zapyškio paminklinėje Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje

Sutuoktiniai Agata ir Lukaszas Długoszai, studijavę tiek gimtojoje Lenkijoje, tiek Europos bei Amerikos aukštosiose muzikos mokyklose, yra visame senajame žemyne puikiai žinomi atlikėjai, koncertuojantys su žymiausiais orkestrais ir ansambliais bei laikomi tikrais lenkų muzikos ambasadoriais.

Marekas Toporowskis – istorinių instrumentų entuziastas. Jis yra žymus klavesino ir vargonų solistas, kamerinės muzikos atlikėjas, dirigentas, taip pat groja klavikordu ir istoriniais fortepijonais. 2012 m. atlikėjas įkūrė Silezijos klavišinių instrumentų išsaugojimo centrą „Fortepianarium“ – unikalią kolekciją, kurioje eksponuojami ir koncertų bei mokymo tikslais naudojami jo paties turimi instrumentai.

Kamerinės muzikos programa „Meistrų interpretacijos“ – tarsi lobių skrynutė, kurioje slypi gražiausiai nušlifuoti 19 a. muzikos brangakmeniai. Istorinio fortepijono tembras šiai muzikai suteikia išskirtinį autentišką atspalvį. O gal skrynelėje atrasite ir 20 a. juvelyro darbą? Tegul lieka maža intriga.

Koncertas organizuojamas bendradarbiaujant su VšĮ Pažaislio muzikos festivaliu

Skip to content