vasario
11 d.
Antradienis, 18:00, Uncategorized @lt

MARTYNO LEVICKIO IR „MIKROORKÉSTRA“ STYGINIŲ KVARTETO KONCERTAS „ŽIEMOS KLASIKA“

vasario
11d.

MARTYNO LEVICKIO IR „MIKROORKÉSTRA“ STYGINIŲ KVARTETO KONCERTAS „ŽIEMOS KLASIKA“

Antradienis, 18:00 / Uncategorized @lt
Bilietai

Minint pasaulinę kovos su vėžiu žinomumo mėnesį, vasario 11 d. Kauno valstybinėje filharmonijoje – Martyno Levickio ir „Mikroorkéstra“ styginių kvarteto koncertas ŽIEMOS KLASIKA.

Tai paramos koncertas, skirtas paremti vėžiu sergančiųjų istorijomis pagrįstą meno terapijos spektaklį NENUGALĖTIEJI. Vakaro atlikėjai DOVANOJA savo pasirodymą Jums. Visos gautos lėšos už bilietus bei aukos renginio metu bus skirtos spektaklio kūrybinei veiklai bei planuojamiems pasirodymams Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje.

Ar scena gali padėti žmogui sveikti? Ar ligos paliestam žmogui tai padeda susivokti, susimastyti ir bent trumpam pamiršti savo ir artimųjų bėdas? Vienareikšmiškai TAIP!

Akordeono ambasadorius Martynas Levickis savo talentu ir charizma priverčia klausytojus iš naujo atrasti aistringą, emocingą ir išraiškingą akordeono muzikos skambesį bei plačias šio instrumento galimybes paliečiant giliausias žmogaus vidines emocijas.

„Nenugalėtieji“ – trapia būties tema prabylantis dramos bei šokio spektaklis, gimęs iš žmonių, sergančių onkologinėmis ligomis, istorijų. Šias istorijas užrašė patys sergantieji meno terapijos proceso metu, taip sukurdami atspirties tašką dramos ir šokio kūriniui bei jo režisūrai.

„Nenugalėtieji“ – ne pjesė, o tikras gyvenimas. Čia yra ir meilės, ir neapykantos, ir svajonių, praradimų bei vilties šauksmo. Visko, kas labai artima ir suprantama kiekvienam žmogui.

Organizatorius
VšĮ Sveikim kartu ir Iniciatyva VĖŽYS NE SLOGA
El. pastas sveikimkartu@gmail.com

Skip to content