rugpjūčio
03 d.
Trečiadienis, 18:00, Kiti renginiai

MARTYNAS LEVICKIS. MUZIKINĖS IKONOS

rugpjūčio
03d.

MARTYNAS LEVICKIS. MUZIKINĖS IKONOS

Trečiadienis, 18:00 / Kiti renginiai
Bilietai

Muzika gelbėja ir ramina visais metų laikais, bet vasarą, sutikite, ji daro stebuklus.

Į vieną tokių kviečia Martynas Levickis, kuriam šis metų laikas ypatingas dar ir dėl to, jog prieš beveik tris dešimtmečius, būdamas vos trejų, iš krikštatėvio jis sulaukė savo pirmojo gyvenime akordeono. Nuo to laiko pasikeitė ne tik suvokimas apie muziką ir Martyno vasaros.

Šiandien didelis įdirbis, muzikinė pajauta ir talentas atlikėjui leidžia meistriškai valdyti instrumentą, kuriuo it dailininkas teptuku jis kuria giluminį muzikinį paveikslą.

Koncerto programos epicentre – ryški ir skambi paletė, susidedanti iš puikiai pažįstamų muzikinių ikonų: nuo svajingojo Antonio Vivaldi „Keturi metų laikai“ iki aistringojo Astoro Piazzolla‘os „Penki tango jausmai“ ir net stabtelėjimo kino filmų muzikiniuose takeliuose. Tarp netikėčiausių vakaro akimirkų – ir specialiai Martyno aranžuotos lietuvių liaudies dainos, pirmą kartą scenoje suskambėsiančios su styginių instrumentų prisilietimu.

Šį kartą Martynas Levickis scenoje pasirodys drauge su savo ištikimu bendražygiu – kameriniu ansambliu „Mikroorkestra“. Tegul tai būna skambiausias ir ikoniškiausias jūsų vasaros koncertas!

Koncerto organizatorius:
VšĮ „accoAkademija“
E. p. info@accoakademija.lt
Tel. +370 677 03 574

Skip to content