kovo
16 d.
Trečiadienis, 19:00, Kiti renginiai

MANTAS. NUOŠIRDUS IR TIKRAS

kovo
16d.

MANTAS. NUOŠIRDUS IR TIKRAS

Trečiadienis, 19:00 / Kiti renginiai
Bilietai

Kovo 16 d. muzikos gerbėjus dainininkas kviečia į jaukų ir nuoširdų gyvo garso koncertą Kauno valstybinėje filharmonijoje.

Ilgai scenoje nedainavęs Mantas sako, kad labiausiai jam patinka atlikti savo kūrinius moterims. „Ši auditorija ypatinga – jos ateina pasipuošusios, pražydusios, gera žiūrėti, kaip moterys mėgaujasi muzika… ir dar savo tinginius vyrus atsiveda. Bet juk žinote, kad vyras laimingas tada, kai laiminga moteris. Tikiu, kad iš mano koncertų poros išeina labiau suartėjusios, o jų gyvenime tikrai atsiranda daugiau romantikos. Todėl vyrus norėčiau paraginti nepražiopsoti progos nustebinti savo mylimąsias ir padovanoti jausmingą muzikinį vakarą kartu“, – šypsosi Mantas.

Klausytojai išgirs jau gerai žinomus ir naujus atlikėjo kūrinius, patirs daug jausmingų akimirkų bei muzikinių įspūdžių. Daugiau kaip metus koncertų salėse nekoncertavęs Mantas sako, kad pats labiausiai pasiilgo gyvų susitikimų su žmonėmis.

„Artėjančių koncertų laukiu kaip šventės. Tai bus puikus laikas susitikti mūsų akims ir širdims. Su gerais bičiuliais, profesionaliais muzikantais pažadame visus nustebinti. Paruošėme programą, kurios metu pasikrausite pozityvios, teigiamos energijos, nuostabiai praleisime laiką drauge. Iškeliausite tik su geromis emocijomis“, – žada muzikantas.

Koncerto organizatorius:
VšĮ „Pepperlive“
Tel. +370 655 92 438
El. p. simonas@pepperlive.lt

Viso renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Skip to content