gruodžio
19 d.
Pirmadienis, 19:00, Kiti renginiai

LINA RASTOKAITĖ: Muzika pakeitusi Lietuvą

gruodžio
19d.

LINA RASTOKAITĖ: Muzika pakeitusi Lietuvą

Pirmadienis, 19:00 / Kiti renginiai
Bilietai

Širdimi pakeliauti kviečia Linos Rastokaitės solinis koncertas „Muzika pakeitusi Lietuvą“. Jausmingame renginyje žiūrovai išgirs visiems gerai žinomą, savo laiku Lietuvą pakeitusią muziką. Skambės Vytauto Kernagio, „Hiperbolės“ kūriniai, dainos iš „Velnio nuotakos“ ir kitų lietuviškų miuziklų, taip pat dainos pagal Algimanto Baltakio, Antano Miškinio, Pauliaus Širvio eilėraščius bei šiuolaikinių kompozitorių kūriniai. Muziką lydės nuotaikingi pasakojimai apie Lietuvos kūrėjų gyvenimą.

„Su šiais kūriniais visi augome, juos išgyvenome, be galo daug kartų dainavome. Jie pakeitė ne tik mus, bet ir Lietuvą. Aš žiūrovams papasakosiu, kaip tai vyko. O taip pat pažersiu smagių, pikantiškų istorijų iš muzikantų, poetų gyvenimo. Sužinosite, apie ką P. Širvys kalbėjosi su nepažįstama traukinio keleive, kokias kūrybines kančias patyrė V. Kernagis, kokie mistiški ir nepaaiškinami dalykai dėjosi statant „Velnio nuotaką“ ir kurioje Žemės vietoje buvo nufilmuotas miuzikle matytas rojus bei daug kitų įdomybių“, – pasakoja atlikėja.

Tačiau žiūrovai pasiners ne tik į lyrišką, ramią nostalgiją. Bus ir tikrų muzikinių šėlionių bei pokštų, koncertas dinamiškas ir jaudinantis. Laukia didelė žanrų ir emocijų įvairovė bei daugybė spalvų.

Koncerto organizatorius:
VšĮ „Pepper live”
Tel. +370 655 92 438
E. p. simonas@pepperlive.lt

Skip to content