gruodžio
09 d.
Šeštadienis, 18:00, Pramoginė muzika

Laura Budreckytė&Kauno bigbendas ELLA FITZGERALD CHRISTMAS

gruodžio
09d.

Laura Budreckytė&Kauno bigbendas ELLA FITZGERALD CHRISTMAS

Šeštadienis, 18:00 / Pramoginė muzika
Bilietai

Kalėdų laukimo metas visada yra magiškas, apgaubtas netikėtais susitikimais, atradimais ir naujais girdėjimais. Paslapties skraistę atidengus, galime pakuždėti, kad po ja slypi gražiausios džiazo muzikos dainininkės Ellos Fitzgerald dainos apie svajones, meilę, mėnulio kerus ir, žinoma, – Kalėdų nuotaiką, melancholiją ir linksmybes.

Prabangus, žėrintis susitikimas su legendinės Ellos Fitzgerald dainomis, kurias šįkart žiūrovui atliks žavingoji Laura Budreckytė kartu su Kauno bigbendu. Nors prabėgo jau daugiau nei šimtmetis, tačiau džiazo ir vokalo simboliu, pirmąja džiazo ledi tituluojamos dainininkės gyvenimas toliau plėtojamas, prisimenamos, o jos dainos interpretuojamos be pauzių ar stabtelėjimų. Kauno bigbendo koncertinė programa „Ella Fitzerald Christmas“ kviečia į aristokratišką pasimatymą su Ella Fitzgerald ir džiazo atlikėja Laura Budreckyte. Nors abi džiazo dainininkes skiria šimtmetis, bet kai kas jas suartina. Tai – saviti šių atlikėjų tembrai, jų dėmesys ir jautrumas atliekamam turiniui, platūs diapazonai, balsų švarumas ir improvizacijų žaismė. Tai trumpa, bet įsimintina džiazo muzikos kelionė, kurios stotelėse Laurą pasitinka Ellos Fitzerald melodijų vingiai ir kalėdine dvasia spinduliuojančios dainos.

Skubėkite mėgautis neilga, tačiau romantiška bei įsimintina džiazo muzikos kelione, kurios stotelėse Ellą Fitzgerald pasitiks aksominio tembro šeimininkė – Laura Budreckytė kartu su Kauno bigbendu. Jei pasiilgote tokios muzikos – vadinasi, šis vakaras yra skirtas Jums.

Koncerto organizatorius:
KĮ „Kauno santaka“
Tel.+370 37 220 385
El. paštas info@kaunosantaka.lt

Skip to content