vasario
23 d.
Ketvirtadienis, 18:30, Kiti renginiai

KOSTAS SMORIGINAS. TRISE VALTYJE, NESKAITANT ŠUNS

vasario
23d.

KOSTAS SMORIGINAS. TRISE VALTYJE, NESKAITANT ŠUNS

Ketvirtadienis, 18:30 / Kiti renginiai
Bilietai

KOSTAS SMORIGINAS – vienas garsiausių Lietuvos bardų-klasikų, teatro, kino aktorių bei režisierių, vienas iš dainuojamosios poezijos žanro pradininkų. Tai talentingas menininkas, pelnęs pripažinimą visose savo kūrybinės veiklos srityse, gerbėjus žavintis įspūdingais vaidmenimis teatre, sėkminga režisūra ir neatsiejama Lietuvos kultūros dalimi tapusiomis dainomis. Dar studijų laikais atlikėjas pradėjo kurti dainas pagal garsių Lietuvos poetų žodžius, o vėliau su kolegomis aktoriais Sauliumi Bareikiu ir Olegu Ditkovskiu subūrė „Aktorių trio“, muzikavo projekte „Meilės trikampis“ kartu su Olegu Ditkovskiu ir Neda.

Vasario 23 d. K. Smoriginas pristatys savo gerbėjams programą „Trise valtyje, neskaitant šuns“ kartu su M. Kuliava (gitara) ir A. Balsiu ( klavišiniai).
Nuolat užsiėmusio menininko koncertas – visada laukiama dovana jo gerbėjams. Juk tai pasiilgtos ir mylimos dainos, atliekamos ekspresyviai ir tuo ypatingu, giliu prikimusiu balsu… Ar gali kas nors būti puikiau gražų šentinį vakarą? Susitikime, įsitikinsite, kad tikrai ne.

Koncerto organizatorius:
VšĮ „Renginių sala“
Tel. 8 670 90 776
E. p. renginiusala@gmail.com

Skip to content