gruodžio
Sekmadienis, 16:00, Pramoginė muzika

KONCERTŲ CIKLAS „NUO ŠV. KALĖDŲ IKI NAUJŲJŲ METŲ“. SU NAUJAISIAIS METAIS!

gruodžio

KONCERTŲ CIKLAS „NUO ŠV. KALĖDŲ IKI NAUJŲJŲ METŲ“. SU NAUJAISIAIS METAIS!

Sekmadienis, 16:00 / Pramoginė muzika

Kauno valstybinė filharmonija kviečia pasitikti Naujuosius metus ir pajusti tikrą šventinę nuotaiką skambant nuostabiausioms melodijoms. Linksmai žengti link Naujųjų metų slenksčio klausytojus pakvies Roberto Šerveniko diriguojami du iškiliausi Kauno profesionaliosios muzikos kolektyvai, ir išskirtinių svečių – dainininkų Kseniya Bakhritdinova ir Marcelio Beekmano balsai.

Talentinga ir perspektyvi Ukrainos nacionalinio operos ir baleto teatro solistė KSENIYA BAKHRITDINOVA sėkmingai kuria vaidmenis Ukrainos, Europos ir Azijos operos teatruose, koncertuoja Austrijos, Vokietijos Lenkijos, Švedijos, Danijos, Šveicarijos, Norvegijos, Suomijos bei Lietuvos koncertų salėse. Ji studijavo solinį dainavimą ir fortepijoną Lvovo Mykolos Lysenkos nacionalinėje muzikos akademijoje. Tarp jos laimėjimų – II vieta Minsko tarptautiniame kalėdinio dainavimo konkurse, I vieta tarptautiniame dainavimo konkurse „Nightingale fair“ ir kt. Ji yra atlikusi tokius vaidmenis kaip Amelija Giuseppe Verdi operoje „Kaukių balius“, Mikaela Georgeso Bizet operoje „Karmen“, Donna Ana Wolfgango Amadeuso Mozarto operoje „Don Žuanas“ ir kt.

Amsterdame gyvenantis dainininkas MARCELIS BEEKMANAS muzikos pasaulyje puikiai žinomas kaip įvairiapusės veiklos dainininkas. Jo darbų sąraše puikuojasi ne tik gausybė parengtų operos vaidmenų, bet ir senosios bei šiuolaikinės muzikos koncertai. Solistas kviečiamas atlikti partijas vokiečių, prancūzų ir italų barokinių operų pastatymuose įvairiose Europos, JAV, Afrikos ir Azijos šalių teatrų bei festivalių scenose. Greta aistros baroko muzikai šis atlikėjas garsėja kaip originalus šiuolaikinių kompozicijų, avangardo interpretuotojas.