gruodžio
26 d.
Ketvirtadienis, 18:00, Pramoginė muzika

KONCERTŲ CIKLAS „NUO ŠV. KALĖDŲ IKI NAUJŲJŲ METŲ…“ KALĖDOS SAULĖTOJE ITALIJOJE

gruodžio
26d.

KONCERTŲ CIKLAS „NUO ŠV. KALĖDŲ IKI NAUJŲJŲ METŲ…“ KALĖDOS SAULĖTOJE ITALIJOJE

Ketvirtadienis, 18:00 / Pramoginė muzika
Bilietai

Garsios Italijos grupės „Domo Emigrantes“ nariai – penki pozityvūs, kūrybiški, energingi ir profesionalūs muzikantai-multiinstrumentalistai, gebantys scenoje sukurti jausmingą ir romantišką nuotaiką. Charizmatiški „Domo Emigrantes“, susibūrę į vieną komandą 2009 m., atlieka spalvingą meninę programą, kuri nuneša žiūrovus į saulėtąją Pietų Italiją. Tiek lyriškos, tiek ekspresyvios dainos ir melodijos paliečia mūsų širdis kaip šiltas Pietų vėjas, tarytum sėdėtume ne koncerto salėje, o jaukioje itališkoje terasoje, pripildytoje levandų kvapo, vyno bei romantikos. Savo pasirodymuose atlikėjai be mums gerai atpažįstamų instrumentų groja įvairiais egzotiškais instrumentais iš viso pasaulio.

„Domo Emigrantes“ nuolat koncertuoja ne tik geriausiose Italijos koncertų salėse, bet ir aktyviai dalyvauja prestižiniuose Europos, Azijos bei JAV muzikos festivaliuose. Begalinė meilė gimtosios šalies melodijoms, didžiulė aistra ir užsidegimas  leido atlikėjams pasiekti tarptautinį pripažinimą bei savo pasirodymais sužavėti publiką visame pasaulyje. Jau po pirmųjų pasirodymų „Domo Emigrantes“ buvo labai palankiai įvertinta meno gerbėjų ir muzikos kritikų už originalumą, profesionalumą, emocingą muzikavimą ir nuoširdų bendravimą su publika. Pripažinta grupė yra gavusi svarbiausią Italijos muzikos apdovanojimą ir išleidusi ne vieną kompaktinę plokštelę.

Antrąją šv. Kalėdų dieną koncerte skambantys laiko patikrinti ir patys geriausi kūriniai iš trijų paskutinių grupės išleistų albumų leis Jums pasijusti tarsi saulėtoje Italijoje.

Skip to content