gruodžio
30 d.
Ketvirtadienis, 18:00, Simfoninė muzika

KONCERTŲ CIKLAS „NUO ŠV. KALĖDŲ IKI NAUJŲJŲ METŲ“. SIMFONINĖ SALVĖ

gruodžio
30d.

KONCERTŲ CIKLAS „NUO ŠV. KALĖDŲ IKI NAUJŲJŲ METŲ“. SIMFONINĖ SALVĖ

Ketvirtadienis, 18:00 / Simfoninė muzika
Bilietai

Priešpaskutinį metų vakarą Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras ir jo vadovas maestro Modestas Pitrėnas Kauno filharmonijos klausytojams dovanoja įspūdingą šventę. Skambant nuotaikingoms simfoninėms miniatiūroms ir populiarių Vienos operų bei operečių arijoms, filharmonijos salę drebins simfoninės muzikos garsų salvės.

Į šventinę simfoniją įsilies viena ryškiausių Lietuvos solisčių, pelniusi ir tarptautinį pripažinimą, – mecosopranas Justina Gringytė. Ši atlikėja 2015 m. laimėjo Lietuvos jaunosios operos solistės metų apdovanojimą, o Anglijos nacionalinės operos ir Škotijos operos teatruose sulaukė ypač palankių atsiliepimų už Karmen vaidmenį. Įtakingojo „The Guardian“ muzikos kritikai šios dainininkės balso stiprumą lygina su „plieno šarvais“, o savo interpretacijose ji meistriškai pereina nuo valdingos ir įsakmios prie trapios ir švelnios herojės paveikslo („The Scotsman“).

Įėjimas į Kauno valstybinėje filharmonijoje vykstančius renginius tik su Galimybių pasu, ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu arba kitais Galimybių paso kriterijų atitikimą įrodančiais dokumentais (vaikams iki 12 m. 2 mėn. amžiaus negalioja). Viso renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Skip to content