gegužės

gegužės

KONCERTAS ATŠAUKIAMAS! Koncertas-susitikimas su operos solistu Kostu Smoriginu

Ketvirtadienis, 19:00 / Kamerinė muzika

Atsiprašome klausytojų, koncertas atšaukiamas. Bilietus galite grąžinti jų įsigijimo vietose.

Kostas Smoriginas – vienas perspektyviausių šiandienos bosų-baritonų. Jo kūrybinis kelias užsienyje ir Lietuvoje klostosi ypač sėkmingai. Solisto karjera pažymėta sukurtais vaidmenimis Milano „La Scala“, Bordo, Santjago, Drezdeno, Santa Fė ir Vilniaus operos teatruose bei ryškiais pasirodymais prestižiniuose operos festivaliuose. Akademinės muzikos duomenų bazės „Bachtrack“ duomenimis K. Smoriginas prieš septynerius metus tapo vienu iš trijų daugiausiai kartų scenoje dainavusių viso pasaulio bosų-baritonų. Ypatingos sėkmės sulaukė „Covent Garden“ teatre K. Smorigino atlikta Mefistofelio rolė, Londone jis dainavo boso partiją premjerinėje Karolio Szymanowskio „Stabat Mater“, Prancūzijos žiūrovai susižavėję plojo jo Leporelui, o išrankieji amerikiečiai – Figarui nacionaliniame Vašingtono ir San Francisko operos teatruose.

Šiame koncerte K. Smorigino talento gerbėjai galės išgirsti solistą kitame – kamerinio muzikavimo amplua. Pokalbio metu klausytojai išgirs solisto pasakojimą apie jo karjeros kelius, požiūrį į įvairius muzikos stilius, nuomonę apie šiuo metu susiklosčiusią meno žmonių situaciją. Klausytojų laukia net keletas premjerų: K. Smoriginas pirmą kartą pasirodys su fortepijoniniu trio, o visi šiame koncerte skambėsiantys kūriniai prabils naujomis spalvomis – jie specialiai buvo aranžuoti būtent šio vakaro atlikėjų sudėčiai.