gegužės
07 d.
Sekmadienis, 15:00, Simfoninė muzika

VIETŲ NEBĖRA! KMSO KONCERTAS MOTINOS DIENAI „SVAJINGŲ MELODIJŲ PUOKŠTĖ“

gegužės
07d.

VIETŲ NEBĖRA! KMSO KONCERTAS MOTINOS DIENAI „SVAJINGŲ MELODIJŲ PUOKŠTĖ“

Sekmadienis, 15:00 / Simfoninė muzika

Pirmąjį gegužės sekmadienį švenčiame gražiausią pavasario šventę – Motinos dieną. Šią dieną kiekvienas trokštame stipriai apkabinti savo mamą, ištarti jai pačius gražiausius žodžius, dovanoti gėles ir gražiausias dainas!

Šia proga Kauno miesto simfoninis orkestras kauniečiams ir miesto svečiams dovanoja šventinį Motinos dienos koncertą, kuriame skambės gražiausios arijos ir orkestrinės uvertiūros. Svajingų melodijų puokštę mylimoms Mamoms dedikuos ypatingi orkestro bičiuliai – maestro Constantine Orbelian bei Ukrainos nacionalinės operos solistė Kseniya Bakhritdinova-Kravchuk.

Ne pirmą kartą su Kauno miesto simfoniniu orkestru bendradarbiaujanti Kseniya Bakhritdinova-Kravchuk studijavo solinį dainavimą ir fortepijoną Lvovo Mykolos Lysenkos nacionalinėje muzikos akademijoje. Atlikėja sėkmingai kūrė vaidmenis Ukrainos, Europos ir Azijos operos teatruose, koncertavo Austrijos, Vokietijos Lenkijos, Švedijos, Danijos, Šveicarijos, Norvegijos, Suomijos koncertų salėse. Solistės repertuare Amelijos iš G. Verdi operos „Kaukių balius“, Mikaelos iš G. Bizet operos „Karmen“, Tatjanos iš P. Čaikovskio operos „Eugenijus Oneginas“, Donnos Anos iš W. A. Mozarto operos „Don Žuanas“, Desdemondos iš G. Verdi operos „Otelas“, Margaritos iš Ch. Gounod operos „Faustas“ vaidmenys.

Prasidėjus karui Ukrainoje, atlikėjai teko palikti Kyjivą. Savo profesinę veiklą šiuo metu K. Bakhritdinova-Kravchuk tęsia Lietuvoje, bendradarbiauja su Lietuvos scenos meno įstaigomis, rengia solines programas ir atstovauja savo šalį pristatydama Ukrainos kompozitorių kūrybą.

Koncerto organizatorius:
KĮ Kauno miesto simfoninis orkestras
Tel. (8 37) 204 589
El. p. kaunosimfoninis@yahoo.com
www.kaunosimfoninis.lt

Skip to content