vasario
02 d.
Trečiadienis, 18:00, Simfoninė muzika

KMSO GIMTADIENIO KONCERTAS

vasario
02d.

KMSO GIMTADIENIO KONCERTAS

Trečiadienis, 18:00 / Simfoninė muzika
Bilietai

Kauno miesto simfoninis orkestras pasitinka 17-ąjį gimtadienį. Šia proga po netrumpos pertraukos į Kauną turėjo sugrįžti Lietuvos publikos mylimas vyriausiasis orkestro dirigentas maestro Constantine‘as Orbelianas, o kartu su juo turėjo atvykti ir svarbiausiuose pasaulio operos teatruose ir koncertų salėse pasirodantis sopranas Kristin Sampson. Tačiau dėl asmeninių priežasčių šie muzikai negalės pasirodyti kartu su Kauno miesto simfoniniu orkestru.

Kiekvieną kartą rengdamas šventinį gimtadienio koncertą orkestras galvoja apie tai, kokią išskirtinę muzikinę dovaną įteikti klausytojams. Tad, nepaisant susidariusios situacijos, tikisi, kad 17-ojo gimtadienio koncertas suteiks nepamirštamų emocijų puokštę.

Simboliška, nes su orkestru šį vakarą pasirodys smuikininkas, pirmasis šio kolektyvo meno vadovas bei vyriausiasis dirigentas Pavelas Bermanas. Nepaprastai talentingas muzikas prieš bemaž du dešimtmečius padarė didžiulį postūmį tuometiniam Kauno kameriniam orkestrui bei visam Kauno muzikiniam pasauliui. Kiekvienas orkestro koncertas – šiltas susitikimas su senu bičiuliu.

Orkestrui ir solistui šventiniame koncerte diriguos Lietuvos publikai jau puikiai pažįstamas talentingasis jaunosios kartos dirigentas Karolis Variakojis.

Kauno simfoninis orkestras tikisi, kad koncertas kiekvienam dovanos šventinę nuotaiką, kurios šiuo metu daugelis pasiilgsta.

Koncerto organizatorius:
KĮ Kauno miesto simfoninis orkestras
Tel. (8 37) 204 589
El. p. kaunosimfoninis@yahoo.com
www.kaunosimfoninis.lt
Įėjimas į Kauno valstybinėje filharmonijoje vykstančius renginius tik su Galimybių pasu, ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu arba kitais Galimybių paso kriterijų atitikimą įrodančiais dokumentais (vaikams iki 16 m. amžiaus negalioja). Viso renginio metu privaloma dėvėti NE ŽEMESNIO KAIP FFP2 LYGIO RESPIRATORIUS ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Skip to content