balandžio
30 d.
Sekmadienis, 17:00, Kamerinė muzika

KLAVIŠŲ POEZIJA: BRAHMSAS IR CHOPINAS

balandžio
30d.

KLAVIŠŲ POEZIJA: BRAHMSAS IR CHOPINAS

Sekmadienis, 17:00 / Kamerinė muzika
Bilietai

ANTONAS DROZDAS 2013–2017 m. studijavo Ukrainos nacionalinėje Piotro Čaikovskio muzikos akademijoje, Boriso Fedorovo klasėje, o magistro studijas baigė Kauno Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijoje, doc. Justo Dvariono klasėje. Pianistas yra Ukrainos ir tarptautinių konkursų laureatas, tobulinosi meistriškumo kursuose pas žymius Vokietijos, Prancūzijos, Japonijos, Vengrijos, Ukrainos pianistus. Apie jaunosios kartos atlikėją tik geriausi atsiliepimai:

„Jo pasirodymai pasižymi muzikiniu intelektu, koncentracija ir asmeniniu įsitraukimu; jo interpretacijos išsiskiria giliu suvokimu, nesvarbu, ar tai būtų baroko, klasicizmo, romantizmo ar šiuolaikinės muzikos kompozitorių kūriniai.“ (J. Dvarionas)

„Antonas Chopino kūrinius interpretuoja žaviai ir elegantiškai, su puikia išraiška, neapibrėžtu jautrumu ir visiška improvizacine kokybe.“ (M. Moranas)

„Antonas yra nepaprastai artistiška asmenybė ir aukščiausio lygio muzikantas, pasižymintis puikia atlikimo technika. Jo pasirodymai visada labai nuoširdūs, gilūs ir emocionalūs.“ (B. Fedorovas)

Skip to content