vasario
04 d.
Antradienis, 18:00, Abonementas, Simfoninė muzika

KLASIKINĖ SIMFONIJA SU ANTVERPENO ORKESTRU

vasario
04d.

KLASIKINĖ SIMFONIJA SU ANTVERPENO ORKESTRU

Antradienis, 18:00 / Abonementas, Simfoninė muzika
Bilietai

ANTVERPENO SIMFONINIS ORKESTRAS – tai Flandrijos regiono Belgijoje simfoninis orkestras įsikūręs naujoje Karalienės Elžbietos salėje Antverpeno mieste. Vadovaujant vyriausiajai dirigentei Elim Chan ir garbės dirigentui Philippe‘ui Herreweghe, orkestras siekia keliauti ir įkvėpti didelę ir įvairiausią auditoriją, suteikiant aukščiausio lygio koncertinę patirtį.
Dėka savo koncertų ciklų įvairiose vietose, Antverpeno simfoninis orkestras užima išskirtinę poziciją Flandrijoje. Orkestras taip pat svečiavosi keliose svarbiausiose pasaulio koncertų salėse: „Musikverein“ ir „Konzerthaus“ Vienoje, „Festspielhaus“ Zalcburge, Amsterdamo „Concertgebouw“, „Suntory Hall“ ir „Bunka Kaikan“ salėje Tokijuje, Kelno ir Miuncheno filharmonijose, Meno rūmuose Budapešte ir Nacionaliniame Pekino teatre. Tarptautiniai koncertiniai turai metiniame kalendoriuje planuojami nuolat. Orkestras didelį dėmesį skiria ir mokomiesiems ir socialiniams projektams, skirtiems vaikams, jaunimui ir įvairių socialinių sluoksnių klausytojams.
Antverpeno simfoninis orkestras bendradarbiauja su pagrindinėmis klasikinės muzikos įrašų kompanijomis, o keletas orkestro kompaktinių plokštelių sulaukė profesionaliosios spaudos pripažinimo.

Vokiečių-japonų pianistė ALICE SARA OTT tęsia savo kelią kaip viena iš paklausiausių šių dienų klasikinės muzikos pianisčių. Ji koncertuoja su garsiausiais pasaulio orkestrais, tokiais kaip Londono simfoninis orkestras, „Orchestre Philharmonique de Radio France“, Frankfurto radijo „hr-Sinfonieorchester“ orkestas, Kelno „WDR Sinfonieorchester“, Miuncheno „Philharmoniker“, Karališkasis filharmonijos orkestras, ture po Europą su Vasilijumi Petrenko, debiutuoja su „Berliner Philharmoniker“ orkestru kartu su Santtu-Matias Rouvali.
Ji taip pat koncertuoja kaip reziduojanti atlikėja Kinijos Nacionaliniame scenos menų centre ir tęsia savo tarptautinį rečitalio turą po Europą ir Kiniją su savo naujausiu albumu „Nightfall“, įrašytu „Deutsche Grammophon“ įrašų kompanijoje, kur jau daugiau nei dešimt metų ji yra išskirtinė įrašų atlikėja.
Alice Sara Ott yra dirbusi su aukščiausio lygio dirigentais, tarp kurių Gustavo Dudamel, Pablo Heras-Casado, Ed Gardner, Paavo Järvi, Neeme Järvi, Sir Antonio Pappano, Gianandrea Noseda, Andrés Orozco-Estrada, Jurij Temirkanov, Vladimir Aškenazy, Sakari Oramo, Osmo Vänskä, Myung-Whun Chung, Hannu Lintu ir Robin Ticciati. Ji ir toliau koncertuoja su tokiais kolektyvais kaip Los Andželo filharmonijos, Londono simfoninis, Londono „Philharmonia Orchestra“, Geteborgo simfoninis, Bergeno filharmonijos, Čikagos simfoninis, Vašingtono nacionalinis simfoninis, Berlyno „Rundfunk-Sinfonieorchester“ simfoninis, Vienos simfoninis ir Dresdeno filharmonijos orkestrais.
Alice Sara Ott neapsiriboja vien pasaulinės atlikėjos karjera, ji taip pat įrodo savo įvairiapusį kūrybingumą už klasikinės muzikos ribų bendradarbiaudama su dizaino partneriais ir su prekės ženklais, tokiais kaip „JOST“, „Technics and Chaumet“, „LVMH Group“ dalimi.

Viena geidžiamiausių jaunųjų dirigenčių ir jau visus sužavėjusi savo unikaliu „dramos ir švelnumo, energijos ir subtilumo“ deriniu („Hereford Times“), ELIM CHAN tapo pirmąja „Donatella Flick“ dirigavimo konkurso laureate ir nuo 2018–2019 m. sezono yra paskirta Antverpeno simfoninio orkestro vyriausiąja dirigente. Be to, ji taip pat eina Karališkojo Škotijos nacionalinio orkestro vyriausiojo kviestinio dirigento pareigas.
2019–2020 m. sezono metu galima pastebėti daug įsimintinų renginių, pradedant pasirodymu „BBC Proms“, kur Elim Chan dirigavo BBC nacionaliniam Velso orkestrui, po to debiutavo su ansambliu „Intercontemporain“, Berlyno „Konzerthausorchester“, Kelno Gürzenich-Orchester orkestru, Geteborgo simfoniniu ir Nyderlandų filharmonijos orkestrais, Švedijos radijo ir Toronto simfoniniais orkestrais bei Didžiosios Britanijos nacionaliniu jaunimo orkestru. Ji nuolat sugrįžta į „Royal Concertgebouw“ orkestrą, sezono atidarymo koncertus Amsterdamo „Concertgebouw“ ir „Dortmund Konzerthaus“, taip pat į „Philharmonia“ orkestrą, Honkongo filharmonijos orkestrą, Londono simfoninį orkestrą ir Australijos jaunimo orkestrą ir daugybę kitų.
Anksčiau 2019 m. spaudoje buvo minimas jos debiutas su Filadelfijos orkestru ir „Deutsches Symphonie-Orchester Berlin“, kiti svarbiausi praėjusio sezono įsimintini įvykiai buvo įsitraukimas į veiklą su „Deutsche Kammerphilharmonie Bremen“ Hamburgo „Elbphilharmonie“ koncertų salėje, su Stokholmo Karališkuoju filharmonijos ir Sidnėjaus simfoniniu orkestrais tuo pačiu vis sugrįžtant į Los Andželo filharmonijos ir Roterdamo filharmonijos orkestrus.

Projektą finansuoja Lietuvos Respublikos kultūros ministerija

Skip to content