lapkričio
26 d.
Penktadienis, 18:00, Simfoninė muzika

KLARNETO IR BATUTOS DIALOGAS

lapkričio
26d.

KLARNETO IR BATUTOS DIALOGAS

Penktadienis, 18:00 / Simfoninė muzika
Bilietai

Vokietijoje studijuojantis ir įvairių Europos šalių koncertų salėse koncertuojantis klarnetininkas Žilvinas Brazauskas viename interviu yra pasakęs: „Lietuvos tikrai nenorėčiau pamiršti. Vis sulaukiu pasiūlymų pagroti, tad labai džiaugiuosi, kad dar nesu užmirštas.“ Todėl sulaukęs taip pat Vokietijoje gyvenančio dirigento Vilmanto Kaliūno ir Kauno miesto simfoninio orkestro kvietimo kartu surengti koncertą, solistas mielai sutiko.

Nuo mažų dienų be galo mėgęs džiazo stiliaus muziką, Ž. Brazauskas žinojo, kad ateis laikas rinktis tarp jo ir klasikos, nepaisant to, kad abu šie muzikos stiliai jam be galo artimi. Tačiau jau studijuodamas Liubeko muzikos akademijoje jis suprato, kad gros ir klasikinę muziką, ir džiazą. Į klasikinės muzikos subtilybes gilinsis profesionaliai, o džiazas taps pagrindiniu ir be galo mylimu hobiu.
Muzikologas Janas Brachmannas apie jaunąjį klarnetininką yra pasakęs: „Žilvinui Brazauskui būdingas išskirtinis jautrumas ir elegancija, perteikiami virtuozišku atlikimu grojant tiek klasikinį repertuarą, tiek kitų muzikos žanrų, pavyzdžiui, džiazo kūrinius“.

Užplūsta didžiulis džiaugsmas ir pasididžiavimas, kai kritikai gražiausiais žodžiais, o prestižinių konkursų komisijų nariai aukščiausiais apdovanojimais įvertina Lietuvos jaunuosius muzikus, kurie savo talentu žavi įvairių Europos šalių publiką. O šį vakarą klarnetininkas Žilvinas Brazauskas, dirigentas Vilmantas Kaliūnas ir Kauno miesto simfoninis orkestras džiugins Kauno publiką. Tad visi kviečiami nepraleisti virtuoziškai atliekamų klarneto melodijų pripildyto koncerto.

Koncerto organizatorius – KĮ Kauno miesto simfoninis orkestras
Tel. (8 37) 204 589
El. p. kaunosimfoninis@yahoo.com

Įėjimas į Kauno valstybinėje filharmonijoje vykstančius renginius tik su Galimybių pasu, ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu arba kitais Galimybių paso kriterijų atitikimą įrodančiais dokumentais (vaikams iki 16 m. amžiaus negalioja). Viso renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Skip to content