lapkričio
12 d.
Sekmadienis, 17:00, Kamerinė muzika

KILNIAI IR SENTIMENTALIAI

lapkričio
12d.

KILNIAI IR SENTIMENTALIAI

Sekmadienis, 17:00 / Kamerinė muzika
Bilietai

Mažojoje salėje

Kilniai ir sentimentaliai – emocinis koncerte skambėsiančių kūrinių pagrindas. Roberto Schumanno atveju – tai jo asmenybės dvilypumu persismelkusi kūryba. Fryderyko Chopino – lenkiškų šokių elementai bei natūralus gebėjimas dainuoti instrumentu. O vakaro programą vienijančiu kūriniu, kuriame ši tema – pagrindinis vystymo elementas, taps Maurice Ravelio „Kilnūs ir sentimentalūs valsai“.

JULIUS PAUKŠTĖ yra solinės bei kamerinės muzikos atlikėjas, gyvenantis Taline, Estijoje. Fortepijono meno pianistas mokėsi Estijos muzikos ir teatro akademijoje pas prof. Ivarį Ilją, kur įgijo bakalauro ir magistro laipsnius. Atlikėjas taip pat dalyvavo meistriškumo kursuose pas Keviną Kennerį, Andrių Žlabį, Eriką T. Tawaststjerną ir kitus žymius pianistus.

J. Paukštė aktyviai koncertuoja Estijoje ir kitose Europos šalyse. Jo repertuare dominuoja XIX ir XX a. kūriniai, o ypatingą poziciją užima kompozitorių Roberto Schumanno ir Alexandero Skriabino darbai.

Skip to content