lapkričio
17 d.
Penktadienis, 18:00, Simfoninė muzika

KAUNO MIESTO SIMFONINIS ORKESTRAS IR BIČIULIAI

lapkričio
17d.

KAUNO MIESTO SIMFONINIS ORKESTRAS IR BIČIULIAI

Penktadienis, 18:00 / Simfoninė muzika
Bilietai

Dėmesio, keitėsi koncerto atlikėjas ir programa.

Kauno miesto simfoninis orkestras klausytojams pristato ilgametį kolektyvo bičiulį – ne kartą su orkestru koncertavusį, Kauno klasikinės muzikos mylėtojams jau pažįstamą dirigentą Markusą Huberį (Vokietija).

Šio vakaro svečias kartu su Kauno miesto simfoniniu orkestru klausytus pakvies pasiklausyti du klasikinės muzikos opusus – klasikine darna alsuojančią L. van Beethoveno 1-ąją simfoniją bei gaivališkumu ir optimizmu dvelkiančią A. Dvořáko 8-oji simfoniją.

Vokiečių dirigentas Markusas Huberis su Kauno miesto simfoniniu orkestru bendradarbiauja jau ne vienerius metus. M. Huberis savo dirigavimo karjerą pradėjo 1996 m., būdamas vadovu ir dirigentu „Landestheater Detmold“. Po metų jis tapo antruoju „Opernhaus Chemnitz“ choro vadovu. 1999 m. paskirtas pagrindiniu „Collegium Instrumentale Chemnitz“ dirigentu. 2002–2007 m. – pagrindinis Bulgarijos kamerinio orkestro kviestinis dirigentas, o 2003 m. Leipcigo „Westsächsisches Sinfonieorchester“ vyriausiasis dirigentas. Nuo 2008 m. iki 2019 m. M. Huberis buvo „Opera Pforzheim“ muzikos vadovu, nuo 2019 m. – Tiuringeno filharmonijos orkestro meno vadovas.

Koncerto organizatorius:
KĮ Kauno miesto simfoninis orkestras
Tel. (8 37) 204 589
El. p. kaunosimfoninis@yahoo.com
www.kaunosimfoninis.lt

Skip to content