gruodžio
21 d.
Šeštadienis, 17:00, Pramoginė muzika

KALĖDŲ PASLAPTIS: LEGENDINĖS ELLOS FITZGERALD DAINOS

gruodžio
21d.

KALĖDŲ PASLAPTIS: LEGENDINĖS ELLOS FITZGERALD DAINOS

Šeštadienis, 17:00 / Pramoginė muzika
Bilietai

Kalėdų laukimo metas visada yra magiškas, apgaubtas netikėtais susitikimais, atradimais ir naujais girdėjimais. Paslapties skraistę atidengus, galime pakuždėti, kad po ja slypi gražiausios džiazo muzikos dainininkės Ellos Fitzgerald dainos apie svajones, meilę, mėnulio kerus ir, žinoma, Kalėdų nuotaiką, melancholiją ir linksmybes.

Sofia Rubina-Hunter – talentinga ir ryški Estijos džiazo muzikos dainininkė. Nors jos koncertų žemėlapis apima Europą, JAV, tačiau ji visada randa laiko savo gimtajam miestui – Tartu. Jau vaikystės metais S. Rubina-Hunter pasižymėjo muzikalumu, polinkiu dainuoti ir improvizuoti. Muzikinės karjeros pradžia būtų galima laikyti jos dalyvavimą įvairiuose televizijos dainavimo konkursuose („Kaks Takti Ette“, „Laulukarusell“), tarptautiniuose festivaliuose. Itin reikšmingas jos biografijoje buvo dalyvavimas pirmojo Estijos kanalo projekte „Balsas – 3 sezonas“, kuris dainininkę pakylėjo į didesnę sėkmę, profesines aukštumas. Dainavimo įgūdžius, meistriškumą atlikėja tobulino pas iškiliausius Rusijos, Estijos, Vokietijos, JAV vokalo pedagogus. Minėtinos studijos džiazo meka vadinamame Berklio muzikos koledže, džiazo institute Bostone.

S. Rubina-Hunter yra išleidusi tris studijinius albumus, kuriuose atsispindi skirtingi stiliai – house, jazz-folk ir funk. Jos originalios kompozicijos, kaip  „Planet Drum“, „Make Me Beautiful“, „Streets of the Sun“ ne kartą puikavosi „Hit Parado“ viršūnėse Europoje ir JAV. Dainininkė yra daugelio džiazo konkursų laureatė („Nomme Jazz“, „Lady Summertime“), nuolatinė festivalių dalyvė („PORI JAzz“, „Panama jazz“, „JAzzkaar“, „Siena Jazz“, „Umbria JAzz“, „Rigas Ritmi“, „Kaunas JAzz“ ir kt.). Jos biografijoje įrašyti koncertai su pasaulio džiazo žvaigždėmis Jacku Dejohnette‘u, Joe Lovano, T. L. Carrington, Benu Streetu, J. Patitucci, G. Garzone‘u, Tony Allenu, Danilo Perezu ir kt., pasirodymai žymiausiuose džiazo klubuose, tarp kurių ir legendinis klubas „Blue Note“ Niujorke. Savo pasirodymuose dainininkė atlieka ne tik savo originalias kompozicijas, džiazo standartus, bet ir modernias džiazo klasikos aranžuotes. Ji visuomet klausytoją žavi savo muzikiniu profesionalumu, stiliaus pojūčiu, netikėtomis improvizacijos ir nuoširdžiu kontaktu su publika.

„Kalėdų paslaptis“ – tai neilga, tačiau romantiška bei įsimintina džiazo muzikos kelionė, kurios stotelėse Ellą Fitzgerald pasitiks aksominio tembro šeimininkė – Sofia Rubina-Hunter. Jei pasiilgote tokios muzikos – vadinasi šis vakaras yra skirtas Jums…

Renginio trukmė 1.40 val.
Organizatorius KĮ „Kauno santaka“
Tel. +370 37 220 385
el. p. info@kaunosantaka.lt

Skip to content