kovo
12 d.
Ketvirtadienis, 18:00, Kamerinė muzika

KAIRĖS RANKOS VIRTUOZAS

kovo
12d.

KAIRĖS RANKOS VIRTUOZAS

Ketvirtadienis, 18:00 / Kamerinė muzika
Bilietai

Šį vakarą Kauno valstybinėje filharmonijoje svečiuosis daugybės nacionalinių ir tarptautinių konkursų nugalėtojas – pianistas iš Tokijo Kenichiro Kojima.

Atsižvelgiant į SAM rekomendacijas, klausytojų, kuriems pasireiškia bet kokie kvėpavimo takų infekcijos simptomai, prašome būti sąmoningais ir nevykti į koncertus. Bilietus į Kauno valstybinės filharmonijos organizuojamus renginius galima grąžinti jų įsigijimo vietose.

2015 m. pianistui buvo diagnozuota fokalinė distonija, dėl šios ligos jo dešinė ranka nustojo funkcionuoti. Tačiau K. Kojima pademonstravo ne tik išskirtinį troškimą muzikuoti, bet ir ypatingą valią ir ryžtą – jis toliau dirbo su repertuaru vienai kairei rankai. Taigi, nepaisant šios nelaimės, kuri daugeliui pianistų reikštų karjeros pabaigą, K. Kojima sėkmingai tęsė muzikinę karjerą, dalyvavo konkursuose ir pelnė prizines vietas, taip pat dalyvavo kaip kviestinis atlikėjas įvairiuose festivaliuose ir koncertuose Japonijoje ir Europoje (Vokietijoje, Šveicarijoje, Ispanijoje, Didžiojoje Britanijoje ir kitur) bei grojo su orkestrais.

K. Kojima sėkmė 4-ajame Manhatano tarptautiniame muzikos konkurse Niujorke pelnė jam sutartį su „Manhattan Concert Artists“ agentūra ir galimybę debiutuoti „Carnegie Hall“ salėje. O po šio vakaro debiuto Lietuvoje, gegužės mėnesį jis pirmą kartą koncertuos Milane, Italijoje.

Pianistas ne tik aktyviai dalyvauja konkursuose ir koncertuoja, šiuo metu taip pat studijuoja Hamburgo muzikos ir teatro bei Graco muzikos ir scenos menų universitetuose. Neseniai K. Kojima bendradarbiavo su režisieriumi Konradu Buschke, kuris sukūrė filmą, pavadinimu „Kairė ranka“.

Kviečiame pasiklausyti kairės rankos virtuozo atliekamą įvairiaspalvę programą adaptuotą grojimui viena ranka!

Skip to content