gruodžio
04 d.
Penktadienis, 18:00, Simfoninė muzika

Koncertas keliamas į 2021-02-26 d. Kai muzika kalba

gruodžio
04d.

Koncertas keliamas į 2021-02-26 d. Kai muzika kalba

Penktadienis, 18:00 / Simfoninė muzika
Bilietai

Mieli žiūrovai!

Informuojame, kad dėl Lietuvoje įvesto karantino koncertas yra perkeliamas į 2021 m. vasario 26 d.
Bilietai lieka galioti. Papildomai kreiptis nereikia.

Koncerto organizatorius: KĮ Kauno miesto simfoninis orkestras
Tel. 8 (37) 204 589
El. p. info@kaunosimfoninis.lt
Daugiau: www.kaunosimfoninis.lt

 

Vokiečių rašytojas Henrikas Heinė yra pasakęs: „Ten, kur baigiasi žodžiai, prasideda muzika. Todėl Kauno miesto simfoninis orkestras į koncertą simboliškai pavadintą „Kai muzika kalba“ kviečia būtent tuos, kurie nori išgirsti ne žmonių sukurtą istoriją ar pasakojimą, o tai, ką sako pati muzika. Nes muzikos kalba, be abejonės, yra kur kas gražesnė nei išsakyti žodžiai.

Koncerte Sergejaus Prokofjevo Trečiąjį koncertą fortepijonui kartu su Kauno simfoniniu orkestru atliks vienas ryškiausių jaunosios kartos pianistų Europoje Robertas Lozinksis.

Daugybės tarptautinių konkursų laureatas, pasižymintis ypatingu atliekamos muzikos pajautimu jau spėjo suburti ne mažą savo gerbėjų būrį ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Robertas nuolat koncertuoja kaip solistas su pasaulinio lygio orkestrais. Pasirodantis didžiosiose koncertų salėse jis ypatingai daug dėmesio skiria ir kamerinei muzikai, rengia solo rečitalius, mėgsta įvairių stilių muziką bei užsiima pedagogine veikla – 2017 – 2018 m. dėstė Karališkosios Škotijos konservatorijos Juniors fakultete. Robertas yra fortepijoninės muzikos festivalio bei meistriškumo kursų „Kaunas Piano Fest“ įkūrėjas bei meno vadovas. Tai renginys, į Lietuvą pritraukiantis aukščiausio meistriškumo pianistus iš viso pasaulio.

Diriguojamas Lietuvos publikai puikiai pažįstamo maestro Constantino Orbeliano orkestras atliks Piotro Čaikovskio Simfoniją Nr. 5 e-moll, op. 64.

 

Skip to content