vasario
25 d.
Šeštadienis, 18:00, Kiti renginiai

JURGA. MEILĖS SAU DIENA – gimtadienio koncertas

vasario
25d.

JURGA. MEILĖS SAU DIENA – gimtadienio koncertas

Šeštadienis, 18:00 / Kiti renginiai
Bilietai

Veriančiai autentiška, mylinti muziką, gyvenimą ir save – tokia toji Jurga, kurią kaskart įdomu stebėti ir išgyventi pasirodymus drauge. Į Kauną atlikėja atvyksta su staigmenomis klausytojams: vasario pradžioje koncertu Šv. Kotrynos bažnyčioje paminėjusi savo gimtadienį Vilniuje, jį pratęsti ketina ir laikinosios sostinės scenoje.

Išskirtinės filosofijos nei gyvenime, nei pasirodymu metu nestokojanti atlikėja atvira – gimtadienio koncertai turi specialią žinutę: „Noriu, kad tai būtų meilės sau diena. Tegul tie, kas ateis, čiumpa galimybę atsigręžti į save, pabūti su savo mintimis, prisiminti savo pamirštas svajones, pagvildenti kažkodėl neišnaudotas galimybes. Ruošiame jaukią, švelnią programą ir labai daug dirbame tam, kad mano koncertuose žmonės pailsintų protą ir pabūtų meilės santykyje su savastimi.“

Tarp puikiai pažįstamų Jurgos dainų, kuriose ji kviečia lipti stogais, glostyti šunį ar ieško gyvenimo instrukcijos, suskambės ir dar negirdėtų, tačiau atlikėjos viduje ne vienerius metus brandintų melodijų. Scenoje atlikėja pasirodys su muzikos profesionalais: Kęstučiu Pavalkiu (fortepijonas ir klavišiniai), Julium Valančiausku (bosinė gitara), Gediminu Stankevičium (būgnai) bei Juste Kraujelyte (pritariantis vokalas).

Jūra unikalių dainų, nesuvaidintų emocijų ir jurgiškų netikėtumų – vasario 25-ąją Meilės sau dienoje!

Koncerto organizatorius:
VšĮ „accoAkademija“
Tel. +370 677 03574
E. p. info@accoakademija.lt

 

G I N T A U T A S  V A I Č Y S
AKVARELĖS DARBŲ PARODA  “SUSITIKIMAI” VEIKIA NUO 2023 VASARIO 13 D. IKI KOVO 12 D.

Skip to content