kovo
21 d.
Antradienis, 19:00, Kiti renginiai

JOHN LENNON ISTORIJA

kovo
21d.

JOHN LENNON ISTORIJA

Antradienis, 19:00 / Kiti renginiai
Bilietai

Draugai scenoje ir gyvenime – operos solistas Rafailas Karpis ir aktorius bei muzikantas Jokūbas Bareikis – paruošė kokybiškos muzikos gerbėjams naują staigmeną. Visų klausytojų širdis palietę teatralizuotu muzikiniu pasakojimu apie legendinę grupę „The Beatles“, dabar muzikantai pasakos JOHN LENNON ISTORIJĄ.

Naujas muzikinis projektas atskleis svarbiausius ir negirdėtus faktus apie „The Beatles“ lyderį ir jo spalvingą gyvenimą. Koncerte skambės gražiausios garsiosios ketveriukės ir Johno Lennono dainos: „Obladi Oblada“, „Yellow Submarine“, „Imagine“, „Happy XMAS War is over“, „Lady Madona“, „Twist and Shout“, „Come together“, „Yesterday“ ir kitos.

Unikalus Jokūbo Bareikio ir Rafailo Karpio muzikinis projektas „The Beatles Show“ trunka jau aštuonerius metus ir vis dar pritraukia pilnas sales. Atlikėjai sako, jog idėją sukurti antrą projekto dalį padiktavo patys klausytojai. „Žmonėms šis projektas tikrai labai patinka, tačiau vis sulaukiame klausimų, kodėl nėra vienos ar kitos dainos. Bet sutalpinti į vieną koncertą visko neįmanoma. Taip ir prasidėjo mintys, kad gal reikėtų padaryti antrą seriją. Pernai Johnui Lennonui būtų suėję aštuoniasdešimt. Norėdami nudžiuginti klausytojus ir pagerbti legendinį muzikantą, sukūrėme antrą projekto dalį. Kaip ir „The Beatles Show,“ ji bus įvairialypė, energinga ir galinga. Patys be galo laukiame šių koncertų, nes jis mums teikia daug džiaugsmo. Su Rafailu ir gyvenime esame geri bičiuliai, mėgstame bitlų muziką, tikrai mėgaujamės šiais koncertais. Kai kažką taip smagu daryti, tai ir energija liejasi per kraštus, o publika tai jaučia.“

Koncerto organizatorius:
VšĮ „Pepper live“
Tel. +370 655 92 438
E. p. simonas@pepperlive.lt

Skip to content