birželio
19 d.
Šeštadienis, 17:00, Simfoninė muzika

JAUSMĄ ĮKŪNIJANTI MUZIKA

birželio
19d.

JAUSMĄ ĮKŪNIJANTI MUZIKA

Šeštadienis, 17:00 / Simfoninė muzika
Bilietai

Kauno miesto simfoninis orkestras diriguojamas Karolio Variakojo klausytojus kviečia pasimėgauti jausmą įkūnijančia muzika.
Greta apčiuopiamų dalykų, kurie mus supa kasdienybėje, yra nematomi ir neišmatuojami, bet ne ką mažiau svarbūs jausminiai ir emociniai potyriai. Būtent gyvai atliekama muzika ir jos skleidžiama energija žmoguje iššaukia be galo ryškią jausmų paletę, kuri galbūt net nebuvo iki šiol pažinta. Ji gali pakylėti mūsų sielas, pažadinti mūsų sąmonę, tobulinti protą ir suteikti nepatirtą džiaugsmą.
Muzika – viena iš meno šakų, kuri ypatinga, garsų kalba, išsako žmogui aktualias prasmes, emocinių išgyvenimų esmę.
Šiandieninė kasdienybė pilna įvairių emocinių išgyvenimų, kurie ne visada atneša teigiamų ir pakylėjančių patirčių. Tačiau be jų būtų sunku suprasti harmonijos svarbą. Todėl šis koncertas skirtas muzikos kalba papasakoti ir įprasminti tą jausmų, emocijų ir išgyvenimų gausą, kuri slypi žmoguje.

Koncerto organizatorius – KĮ Kauno miesto simfoninis orkestras

Koncerte tik sėdimos vietos, galimybių pasas nereikalingas. Klausytojai viso renginio metu privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir sėdėti biliete nurodytoje vietoje. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Skip to content