spalio
27 d.
Trečiadienis, 18:00, Kiti renginiai

J. LEITAITĖ, O. KOLOBOVAITĖ, E. BAVIKINAS MUZIKA SIELAI

spalio
27d.

J. LEITAITĖ, O. KOLOBOVAITĖ, E. BAVIKINAS MUZIKA SIELAI

Trečiadienis, 18:00 / Kiti renginiai
Bilietai

Dėmesio! Koncertas perkeltas iš 2020 m. spalio 25 d. Bilietai galios tie patys, papildomai kreiptis nereikia.

Nors už lango bus jau ruduo, tegu mūsų širdyse  netrūksta  šilumos ir meilės. Juk sutikite –  meilė yra vienas pagrindinių įkvėpimo šaltinių muzikos kūrėjams. Didžioji dalis kūrinių yra būtent apie ją: besiskleidžiantys pirmieji jausmai, mylimojo ilgesys, sudaužyta širdis – pagrindinės temos daugelio atlikėjų dainose.
Džiaugiamės galėdami  sušildyti Jūsų širdis puikiu koncertu, kuriame  ryškiausi Lietuvos solistai : Judita Leitaitė, Ona Kolobovaitė ir Egidijus Bavikinas muzika ir harmonija palies kiekvieno širdį.
Kviečiame spalio 27 d. 18 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje išgyventi kiekvieną muzikos taktą ir kartu patirti dainose atsiskleidžiančias jausmų audras.

BILIETAI PARDUODAMI: BILIETAI.LT

Daugiau informacijos apie renginius : www.estradeja.lt arba https://www.facebook.com/estradeja/

Koncerto organizatorius
VŠĮ „ESTRADĖJA“
Tel. +370 675 86 528
El. p. estradeja@gmail.com

Įėjimas į Kauno valstybinėje filharmonijoje vykstančius renginius tik su Galimybių pasu, ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu arba kitais Galimybių paso kriterijų atitikimą įrodančiais dokumentais (vaikams iki 16 m. amžiaus negalioja). Viso renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Skip to content