kovo
03 d.
Ketvirtadienis, 18:00, Vokalinė muzika

IŠPAŽINTYS

kovo
03d.

IŠPAŽINTYS

Ketvirtadienis, 18:00 / Vokalinė muzika
Bilietai

Koncerto koncepcija grįsta nuoširdaus noro išpažinti savo vertybes ir pasidalinti kūrybine patirtimi, kurią padiktavo gyvenimo pamokos. Taip pat prisiliesti prie pasaulinės muzikos šedevrų ir klausytojams pasiūlyti interpretaciją, pripildytą tyro jausmo, neatsiejamo nuo išsiilgto buvimo scenoje nostalgijos.

Gustavo Mahlerio, Maurice’o Ravelio ir kitų koncerte skambėsiančių autorių kūrinių atlikimas reikalauja profesinio meistriškumo, vokalinės technikos ir asmenybinės brandos. Kaip teigia Vytautas Juozapaitis: „Balso valdymo ir diapazono galimybių kontekste, drįstu teigti, su Ieva esame lygiaverčiai partneriai, tačiau gyvenimiška patirtis dėl objektyvių priežasčių yra nevienoda. Tad, esu tikras, klausytojui bus labai įdomu palyginti ir įvertinti, kaip to paties laikotarpio kompozitorių kūrybą mato ir supranta skirtingų kartų dainininkai, kuriuos sieja pats stipriausias, tėvo ir dukters, ryšys. Na, o kūrybinė bendrystė drauge su nuostabiu pianistu Dariumi Mažintu mūsų koncertui įneš ypatingo jaudulio, nes kiekvienam mūsų tai bus premjera.

Kamerinės muzikos atlikimas reikalauja intymaus dvasinio bendrumo. Tai tarsi dar viena nebyli išpažintis, vainikuosianti meno viršenybę virš įvairiausių klystkelių, kuriuose kartais apsigauname, vertindami vieną ar kitą žmogų pagal jo vienadienius poelgius. Muzika turi ypatingą galią sujungti, kaip paskui paaiškėja, giminingas sielas. Būtent apie tai mūsų koncertas, būtent todėl esame drauge, būtent todėl kviečiame visus klausyti mūsų muzikinės išpažinties.“

https://www.moteris.lt/lt/veidai/g-71641-vytautas-juozapaitis-kultura-minkstoji-galia-ji-gali-keisti-pasauli

Viso renginio metu privaloma dėvėti NE ŽEMESNIO KAIP FFP2 LYGIO RESPIRATORIUS ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Skip to content