sausio
16 d.
Sekmadienis, 17:00, Vokalinė muzika

ISPANIŠKA POEMA

sausio
16d.

ISPANIŠKA POEMA

Sekmadienis, 17:00 / Vokalinė muzika
Bilietai

Mažojoje salėje 

Meilė, pavydas, aistra, svajinga lyrika ir liepsnojantis ritmas – visa tai susipins į nuostabią ispanišką poemą, kurią klausytojams paruošė kerinčio balso dainininkė Raminta Vaicekauskaitė ir pianistė Beata Andriuškevičienė.

Tarptautinių konkursų laureatė, „Fortūnos“ prizu ir „Auksiniu scenos kryžiumi“ apdovanota solistė R. VAICEKAUSKAITĖ skaičiuoja jau antrą dešimtį pagrindinių vaidmenų, sukurtų Kauno valstybiniame muzikiniame teatre. „Man be galo artima ir kamerinė muzika“, – sako solistė. „Kiekvieną dieną gyvenu muzika. Ir ji labai skirtinga. Tačiau aš stengiuosi atlikti muziką, kurią myliu“.

B. ANDRIUŠKEVIČIENĖ žiūrovams pažįstama kaip talentinga, charizmatiška, subtiliai jaučianti dainininką pianistė, akompanavusi beveik visiems žymiausiems Lietuvos operos ir kamerinio žanro atlikėjams. Ji daugiau nei 25-erius metus groja Kauno valstybiniame chore, yra VDU Muzikos akademijos docentė. Pianistės repertuarą sudaro įvairių epochų ir žanrų kūriniai.

Kviečiame klausytojus pasinerti į ispanų ir Lotynų Amerikos kompozitorių muzikos koncertą!

Įėjimas į Kauno valstybinėje filharmonijoje vykstančius renginius tik su Galimybių pasu, ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu arba kitais Galimybių paso kriterijų atitikimą įrodančiais dokumentais (vaikams iki 16 m. amžiaus negalioja). Viso renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Skip to content