rugpjūčio
28 d.
Šeštadienis, 17:00, Festivaliai

PAŽAISLIO MUZIKOS FESTIVALIS. IŠĖJUSIEMS

rugpjūčio
28d.

PAŽAISLIO MUZIKOS FESTIVALIS. IŠĖJUSIEMS

Šeštadienis, 17:00 / Festivaliai
Bilietai

Zapyškio paminklinėje Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje

Koncertas organizuojamas bendradarbiaujant su VšĮ Pažaislio muzikos festivaliu.

Muzika – tai galimybė prisiminti, susitikti ir pabūti kartu ne tik vieni su kitais, bet ir su jau išėjusiais Anapilin. Prof. Sabina Martinaitytė ir prof. Audronė Eitmanavičiūtė bei jų studentai, tarptautinių konkursų laureatai – Gabrielė Bukinė (sopranas), Ugnė Matukaitytė (sopranas), Rokas Jasikas (bosas) klausytojus kvies prisiminti tuos, kurie išėjo…

„Vidmantas, Faustas, Nerija… kiek su jais kūrybiškai bendrauta! Supratome, kad tik tokiu būdu galime atsidėkoti ir pagerbti išėjusius kolegas“ – Sabina Martinaitytė ir Audronė Eitmanavičiūtė.

Programoje skambės N. Čepaitės, F. Latėno, V. Bartulio, C. Guastavino, G. Puccini, G. Verdi, G. Charpentier, E. Dell’Acqua ir kitų kompozitorių dainos, operų arijos, duetai.

 

Koncerte tik sėdimos vietos, galimybių pasas nereikalingas. Klausytojai viso renginio metu privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir sėdėti biliete nurodytoje vietoje. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Skip to content