gruodžio
13 d.
Sekmadienis, 12:00, Koncertas šeimai

INTERNETINĖ TRANSLIACIJA. Muzikinė popietė visai šeimai “Žaidžiame koncertą”

gruodžio
13d.

INTERNETINĖ TRANSLIACIJA. Muzikinė popietė visai šeimai “Žaidžiame koncertą”

Sekmadienis, 12:00 / Koncertas šeimai

Sekmadienį prie ekranų vėl laukiame pačių mažiausių mūsų klausytojų. Šį kartą pakviesime ne tik atidžiai klausytis, bet ir smagiai patrepsėti!

Kauno fortepijoninis trio ir baritonas Giedrius Prunskus kviečia mažuosius klausytojus pažaisti koncertą. Šis žaidimas, kaip ir visi kiti, turi keletą taisyklių, bet užtikriname jus – jos reikalingos tik tam, kad žaisti būtų dar linksmiau ir įdomiau. Tad kartu leiskimės į nuotykių kupiną muzikinį žaidimą!

„Prašome tylos!“, „Nekalbėkite ir netrepsėkite kojomis!“, „Po trečio skambučio į salę neįleidžiame!“… Kur tai girdėta, gal koncerte? Ar jums nekilo klausimas iš kur atsirado toks dalykas kaip koncertas ir kodėl jame negalima trepsėti? Mums kilo! O atsakymus, kuriuos pavyko rasti, išgirsite linksmoje, šmaikščioje ir netikėtumų kupinoje programoje „Žaidžiame koncertą“.

P.S. Tik niekam nesakykite, bet šio koncerto metu galėsite trepsėti!

Koncerto transliaciją stebėkite gruodžio 13 d., sekmadienį, nuo 12 val. Kauno filharmonijos Facebook paskyroje.

Koncerto transliacija nemokama, bet jei norite prisidėti prie kultūros puoselėjimo šiuo visiems sudėtingu laikotarpiu, paramą galite pervesti į Koncertinės įstaigos Kauno valstybinės filharmonijos paramos lėšų sąskaitą Nr.: LT567300010088957554. Mokėjimo paskirtyje nurodykite “Parama”.

Iš anksto dėkojame už Jūsų palaikymą!

Skip to content