lapkričio
22 d.
Sekmadienis, 14:00, Koncertas šeimai

INTERNETINĖ TRANSLIACIJA. Muzikinė popietė visai šeimai “Pasakų sodas”

lapkričio
22d.

INTERNETINĖ TRANSLIACIJA. Muzikinė popietė visai šeimai “Pasakų sodas”

Sekmadienis, 14:00 / Koncertas šeimai

Nors Kauno filharmonijos salės durys užvertos karantinui, kviečiame nenusiminti, o įsijungti ekranus ir stebėti tiesiogines mūsų koncertų transliacijas internetu!

Šį sekmadienį prie ekranų laukiame jauniausių mūsų klausytojų. Kauno styginių kvartetas ir aktorius Remigijus Endriukaitis mažuosius kviečia į nuotaikingą koncertą pagal Kazio Borutos istorijų knygą „Jurgio Paketurio klajonės“.

Jurgis Paketurių kaime viename dvare ganė bites. Tačiau vieną praganė. Jis išėjo jos ieškoti. Kol ieškojo patyrė nuotykių, pridarė eibių, iš kurių išsisukdavo, tačiaus bitės taip ir nerado… Grįžęs namo Jurgis už praganytą bitę turėjo atsakyti savo kailiu, tačiau dvaro šeimininkai jo pasigailėjo, nes Jurgis turėjo stebuklingą dūdelę, kuria užgrojus visi pradėdavo šokti.

Aktorius Remigijus Endriukaitis skaitys linksmas ir šmaikščias istorijas iš Jurgio kelionių po pasaulį, o visas šias istorijas lydės nuotaikingos kompozitoriaus Vidmanto Bartulio kompozicijos, atliekamos Kauno styginių kvarteto.

Koncerto atlikėjai žada, kad šios istorijos bus įdomios ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams, mamytėms, močiutėms bei seneliams…

Nemokamą koncerto transliaciją stebėkite lapkričio 22 d., sekmadienį, nuo 14 val. Kauno filharmonijos Facebook paskyroje!

Skip to content