sausio
24 d.
Sekmadienis, 14:00, Internetinis renginys

INTERNETINĖ TRANSLIACIJA. Muzikinė pasaka visai šeimai “Kaip princas karalaitę išvadavo”

sausio
24d.

INTERNETINĖ TRANSLIACIJA. Muzikinė pasaka visai šeimai “Kaip princas karalaitę išvadavo”

Sekmadienis, 14:00 / Internetinis renginys

Karalystėje – toli toli, už devynių kalnų ir devynių jūrų – išaušo rytas. Tekėjo auksinė saulė, apsupta mažyčių debesėlių. Ta diena turėjo būti ypatinga – visi ruošėsi pokyliui, kuriame karalius turėjo pirmą kartą pristatyti savo dukterį, gražuolę karalaitę. Visi sujudo, sukruto: tarnai gražino rūmus, valė, plovė ir blizgino kiekvieną kampelį, freilinos matavosi sukneles. O karalaitė svajojo sėdėdama savo prašmatniame kambaryje. Ji svajojo apie princą, kaip jie šoks ir suksis pokylių salėje. Tačiau, o siaube, savo piktų kėslų turėjo ir blogoji fėja. Padedama mažų, nedorų, piktų gnomų – nykštukų, ji pagrobė karalaitę prieš pat pokylį. Visi labai nusiminė, verkė ir liūdėjo kiekvienas pilies gyventojas, didelis ir mažas. Verkė ir liūdėjo mylimos princesės ne tik žmonės, bet ir gamta. Karalaitė buvo labai miela mergaitė, mėgo bėginėti po mišką, užkalbinti žvėrelį, pamatyti drugelį, pasidžiaugti kiekvienu lapeliu. Dangus irgi liūdėjo. Prapliupo lyti.

Karalius vis galvojo ir galvojo, kas galėtų pagelbėti ir išvaduoti jo mylimiausią dukterį. Nauja diena atnešė gerų minčių. Į pagalbą atskubėjo geroji gretimos karalystės Drugelių fėja. Atskrisdama Drugelių fėja išpranašauja, kad kitoje karalystėje gyvenantis princas galėtų karalaitę išvaduoti. Princas ryžtingai ruošiasi į pavojingą kelionę pas Piktąją fėją ir jos pagalbininkus nedorus nykštukus.

Po nuožmios kovos princas išvaduoja karalaitę ir pergalingai atjoja. Karalius iš džiaugsmo juokiasi ir prižada karalaitę jos nugalėtojui. Jie iškelia prabangiausias visoje apylinkėje vestuves. Sutiktuvės, vestuvės trunka visą savaitę. Iš laimės šoka visi, dideli ir maži, jauni ir seni. Jie šoka, linksminasi ir džiūgauja.

Tiesioginę internetinę koncerto transliaciją kviečiame stebėti sausio 24 d. (sekmadienį) nuo 14 val. Kauno filharmonijos „Facebook“ paskyroje.

Koncerto transliacija nemokama, bet, jei norite prisidėti prie kultūros puoselėjimo šiuo visiems sudėtingu laikotarpiu, paramą galite pervesti į Kauno filharmonijos paramos lėšų sąskaitą Nr. LT56 7300 0100 8895 7554. Mokėjimo paskirtyje nurodykite „Parama“, paramos gavėjas – Koncertinė įstaiga Kauno valstybinė filharmonija. Iš anksto dėkojame už Jūsų palaikymą!

Skip to content