kovo
06 d.
Šeštadienis, 18:00, Internetinis renginys

INTERNETINĖ TRANSLIACIJA. Kamerinės muzikos koncertas “Klausyti širdimi”

kovo
06d.

INTERNETINĖ TRANSLIACIJA. Kamerinės muzikos koncertas “Klausyti širdimi”

Šeštadienis, 18:00 / Internetinis renginys

Ar jums teko susidurti su proto ir širdies konfliktu? Kurią pusę renkatės – išlaikote šaltą protą ar pasiduodate jausmams? Tikriausiai visi sutiksite, jog geriausia, kai proto ir širdies reikaluose vyrauja harmonija ir galima drąsiai klausyti savo širdies, nepametant sveikos nuovokos. Tačiau žmogaus širdis – paslaptinga, todėl ne visada lengva ją prakalbinti. Geriausia tą daryti per muziką – klausyti ir girdėti širdimi.

„Auksinio scenos kryžiaus“ laimėtojas, užsienio ir Lietuvos operos teatruose vaidmenis kuriantis bosas Tadas Girininkas savo talentu pasidalins ir su Kauno filharmonijos klausytojais. Kartu su talentinga pianiste, meno daktare Egle Kižyte-Ramoniene atlikėjas kviečia pasiklausyti neblėstančios klasikos – pasimėgauti gražiausiomis arijomis ir žinomiausiais romansais.

Tiesioginę internetinę koncerto transliaciją kviečiame stebėti kovo 6 d. (šeštadienį) nuo 18 val. Kauno filharmonijos „Facebook“ paskyroje.

Koncerto transliacija nemokama, bet, jei norite prisidėti prie kultūros puoselėjimo šiuo visiems sudėtingu laikotarpiu, paramą galite pervesti į Kauno valstybinės filharmonijos paramos lėšų sąskaitą Nr. LT56 7300 0100 8895 7554. Mokėjimo paskirtyje nurodykite „Parama“, paramos gavėjas – Koncertinė įstaiga Kauno valstybinė filharmonija. Iš anksto dėkojame už Jūsų palaikymą!

Skip to content